Kocaelispor, yarın Kocaeli Stadyumu'nda Boluspor ile kritik bir karşılaşmaya çıkacak. Bu önemli maç öncesi yeşil-siyahlı ekip, çalışmalarını Brunga Tesisleri'nde sürdürüyor ve takımda moraller oldukça yüksek.

Maç Hazırlıkları ve Eksikler

Brunga Tesisleri'ndeki antrenmanlar sırasında futbolcuların neşeli ve hırslı olmaları, teknik heyeti memnun etti. Sakatlığı devam eden Mesut Can Tunalı dışında eksik futbolcu bulunmayan Kocaelispor'da, genç orta saha oyuncusunun Boluspor karşısında forma giyip giyemeyeceği konusu henüz belirsizliğini koruyor. Bununla birlikte, Yusuf Emre Gültekin'in ceza süresinin dolması ve genç yetenek Mert Çölgeçen'in sakatlıktan tam anlamıyla kurtulması, teknik kadronun elini güçlendiren unsurlar arasında yer alıyor. Takımın, 15 günlük milli arayı verimli bir şekilde değerlendirdiği ve futbolcuların sahada oldukça moralli bir görüntü sergilediği gözlendi.

Maç Öncesi Son Hazırlıklar

Temsilcimiz Kocaelispor, Brunga Tesisleri'nde gerçekleştirdiği son teknik ve taktik çalışmaların ardından Boluspor maçının provalarını tamamladı. Bugün hafif bir idmanın sonrasında maç kampına giren yeşil-siyahlı ekip, dış dünyadan soyutlanarak maça odaklanacak. Sakatlığından dolayı bir süre takımdan ayrı çalışan tecrübeli sol bek Atila Turan, takımla birlikte çalışmalara döndü. Düz koşu sonrası grup çalışmalarına da katılan Atila'nın, Boluspor karşısında maç kadrosunda olması bekleniyor. Ancak, Atila'nın ilk 11'de sahada olup olmayacağına dair son kararı Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam verecek.

Editör: Zeki Ersin Yıldırım