1 gün önce Yaşam

2 Mart Cumartesi günü, Balık ve yükselen Balık burçları için kritik dönemeçler ve fırsatlarla dolu bir günü müjdeliyor. Hayatınızdaki dengeyi yeniden kurma ve beklenmedik gelişmelerle yüzleşme vakti!

2 gün önce Yaşam

1 Mart'ta Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar için finansal meselelerin üstesinden gelme vakti. Güneş ve Satürn'ün enerjik kavuşumu, mali durumunuza dair önemli kararlar almanız için mükemmel bir fırsat sunuyor.

2 gün önce Yaşam

Sevgili Koç ve yükselen Koç burçları, bugün enerjinizi ve iç gücünüzü tam anlamıyla hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor.

2 gün önce Gündem

28 yaşındaki Ufuk Şahin, işe gitmek üzere evinden ayrıldığı sırada, yolun karşısına geçmeye çalışırken trajik bir kaza ile karşı karşıya kaldı.

2 gün önce Gündem

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın, Kandıra ilçesinde gençlerle gerçekleştirdiği buluşmada, onların enerjisi ve coşkusuna eşlik etti.

2 gün önce Kocaelispor

Kocaelispor'un katıldığı Kariyer Fuarı'nda sergilediği dört kupa, izleyiciler ve takipçiler arasında çeşitli spekülasyonlara neden oldu.

3 gün önce Gündem

Başiskele İlçe Seçim Kurulu'nun aldığı bir kararla, Anıl Acurman'ın adaylığının iptali gündeme gelmişti.

3 gün önce Yaşam

Şansın yıldızı bugün tam da üzerinizde! Göz kamaştıracak bir gün sizleri bekliyor. Öyleyse, 29 Şubat Perşembe günü, Kova burcu ve yükselen Kova burçları için neler getirecek?

3 gün önce Yaşam

29 Şubat, Balık ve yükselen Balık burçları için, içtenlikleri, kibarlıkları ve sevgileriyle takdir toplayacakları bir gün olarak karşımıza çıkıyor.

3 gün önce Gündem

Kocaeli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, artan girdi maliyetlerinin yarattığı ekonomik baskı nedeniyle, Ocak ayında bir açıklama yaparak Ulaşım Koordinasyon Merkezi'ne (UKOME) zam talebinde bulunacaklarını duyurdu.

Öneriler