Kocaelispor, şehrin kalbi olarak bilinen bölgelerde unutulmaz anlar yaşadı. Uzun bir aranın ardından, Kocaelispor yönetimi, teknik heyet ve futbolcular, şehrin en işlek noktalarında hem taraftarlarıyla buluştu hem de onların coşkusuna tanık oldu.

Kapanönü Çarşısı'nda Özel Karşılama

Kocaelispor’un ilk durağı Kapanönü Çarşısı oldu. İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleşen bu özel buluşmada Kocaelispor Başkanı Engin Koyun, Kocaelispor’un değerli eski başkanlarından Hikmet Erenkaya ve şu anki Belediye Başkanı, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile birlikte yeşil-siyahlı yönetim ve futbolcuların katılımıyla gerçekleşti. Bu özel buluşma, hem yönetim hem de futbolcular için unutulmaz anlarla doluydu. Yemekten sonra takım, Fethiye Caddesi ve Cumhuriyet Bulvarı’nda şehir turu attı. Bu esnada Kocaelisporlu taraftarlar, takımına olan sevgilerini coşkuyla gösterdi. Taraftarların futbolcularla birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesi, günün en özel anlarından biri oldu.

İKM Başkanı Öztürk’ten Övgü Dolu Sözler

Kocaelispor’a olan sevgi ve desteğini her fırsatta dile getiren İKM Başkanı Murat Öztürk, bu özel buluşmada da takımına olan inancını ve sevgisini paylaştı. Öztürk, “Kocaelispor, bu şehrin en değerli markasıdır. Zorlu dönemler yaşanmış, en alt liglere kadar düşülmüştür. Ancak bu zorlu süreçte Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın katkıları ve Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun’un özverili çalışmaları sayesinde takım, 1. Lig’e yükselmiştir. Özellikle Engin Koyun, takımın 2. Lig’e düştüğünde dahi umudunu yitirmedi ve 1. Lig’e çıkacağımızı ifade etti. Bugün gördüğümüz başarıda en büyük pay sahibi odur.” dedi.

Editör: Zeki Ersin Yıldırım