Kocaelispor'un başarılı Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, beraberinde yönetici Ahmet Şahin ile birlikte Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım’ı resmi makamında ziyaret etti. Bu özel ziyaretin en anlamlı anlarından biri de Kocaelispor formasının hediye edilmesi oldu.

Kocaelispor Formasıyla Anlamlı Hediye

Futbol dünyasının yakından tanıdığı isim, Ertuğrul Sağlam ve Kocaelispor yönetiminden Ahmet Şahin, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım'ın kapısını çaldı. Bu ziyaretin en önemli anlarından biri, Kocaelispor'un renklerini taşıyan formasının Başkan Yıldırım’a takdim edilmesi oldu. Formanın hediye edilmesi, her iki taraf için de oldukça duygusal ve anlamlı anlara neden oldu.

Ali Yıldırım'dan Teşekkür Mesajı

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım, nazik ziyaret için Kocaelispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve Yönetim Kurulu Üyesi Av. Ahmet Şahin'e teşekkürlerini sundu. Yıldırım, “Kocaelispor Teknik Direktörü Sayın Ertuğrul Sağlam ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Av. Ahmet Şahin'in nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, Kocaelispor'umuza Süper Lig yolunda başarılar diliyorum” şeklinde duygularını ifade etti.

Kocaelispor’un Süper Lig yolundaki mücadelesi, belediye başkanının da yakından takip ettiği ve desteklediği bir konu olup, bu ziyaretin iki taraf arasındaki dayanışma ve işbirliğini pekiştireceği düşünülüyor.

Editör: Zeki Ersin Yıldırım