Kocaelispor'un hücum hattındaki parlak yıldızı Atabey Çiçek, yaklaşan Boluspor karşılaşması öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Özellikle taraftarın bu karşılaşmada ne kadar kritik bir rol oynayacağına dikkat çekti.

"Taraftarların Desteğine Her Zamankinden Daha Çok İhtiyacımız Var”

Milli aranın ardından takım olarak iyi bir hazırlık süreci geçirdiklerini belirten Atabey, “2'de 2 yaparak milli araya girmek moralleri yerine getirdi. Özellikle Boluspor maçıyla bu seriyi devam ettirmek, hedeflerimize bir adım daha yaklaşmak istiyoruz. Takımdaki oyuncu kalitemizi düşündüğümde, özellikle Tanque ve Kouakou gibi yetenekli arkadaşlarımızla olan rekabetin, bize büyük bir enerji ve motivasyon kattığına inanıyorum,” şeklinde konuştu.

"Gollerimi Taraftarım İçin Atmak İstiyorum”

Hücum hattının etkili ismi, maçlarda kaçırdığı gol pozisyonlarına değil, sürekli olarak gol pozisyonlarına girmeye odaklandığını vurgulayarak, "Bir maçta gol atamayabilirsin, önemli olan takımına sürekli katkıda bulunabilmek. Pozisyona sürekli girmeye devam edersem, gollerim de gelecektir,” dedi. Boluspor maçının taraftarlar için de önemli olduğunu belirten Atabey, “Taraftarımızın desteğiyle stadın dolup taşmasını ve bu önemli maçta bize enerji katmasını istiyoruz. Bolu karşılaşmasında dolu tribünlerin önünde, coşkulu bir atmosferde oynamanın hayalini kuruyoruz,” ifadelerini kullandı.

Editör: Zeki Ersin Yıldırım