Opel Corsa'da Büyük İndirim: Yeni Fiyatlar Açıklandı! Opel Corsa'da Büyük İndirim: Yeni Fiyatlar Açıklandı!

Renault Clio ÖTV’siz Satışa Sunuldu: Fiyat 517.000 TL

Türkiye otomobil piyasasında yeni bir dönem başlıyor. Renault Clio, ÖTV muafiyeti ile alıcılarını bekliyor. Bu özel teklif ile 2024 model Renault Clio, sıfır kilometre olarak, yalnızca 517.000 TL'ye satışa sunulmuş durumda.

ÖTV’siz Araç Satın Alma Avantajı

Sıfır kilometre bir otomobil satın almak isteyenler için ÖTV’siz araç satın almanın avantajları büyük. Normalde 942.000 TL olan liste fiyatıyla satılan Renault Clio, bu özel teklifle çok daha ulaşılabilir bir fiyat etiketi taşıyor. ÖTV muafiyeti, engeli yüzde 90 ve üzeri olan kişilere tanınan bir hak olarak, uygun sağlık raporlarıyla beraber, bu kişilere sıfır araç alımında büyük bir kolaylık sağlıyor.

Satış ve Kredi Seçenekleri

Renault Clio'nun bu özel kampanyasından yararlananlar, ayrıca cazip kredi seçeneklerinden de faydalanabiliyor. Taşıt kredisi çekmek ve düşük peşinatlarla araç sahibi olmak mümkün. Ayrıca, araç 5 yıl içinde satıldığı takdirde, devlet tarafından ÖTV’nin geri ödenmesi gerekiyor. Bu süre sonunda ise herhangi bir kısıtlama kalmıyor.

Türkiye'de otomobil sahibi olmanın maliyeti sürekli olarak artarken, Renault gibi markalar müşterilerine ulaşmak için farklı yollar deniyor. Fiyatların arttığı bu dönemde, ÖTV muafiyeti gibi avantajlar büyük bir fırsat yaratıyor. Otomobil piyasası zorlu bir dönemden geçse de, bu tür kampanyalar sayesinde sıfır kilometre araçlara olan ilgi canlı kalmaya devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi