19 Mayıs'ta Su Kesintisi Yaşancak İlçeler

19 Mayıs 2024 tarihinde Kocaeli'nin bazı ilçelerinde su kesintisi yaşanacak. Kesintiye uğrayacak ilçeler ve mahalleler şu şekilde sıralanabilir:

Başiskele İlçesi

Kilicarslan Mahallesi ve Atakent Mahallesi su kesintisinden etkilenecek. Kilicarslan'da kesinti yaklaşık 3 saat 11 dakika, Atakent'te ise yaklaşık 2 saat 59 dakika sürecek​.

Çayırova İlçesi

Özgürlük Mahallesi ve Atatürk Mahallesi kesintiden etkilenecek. Her iki mahallede kesinti süresi yaklaşık 2 saat 37 dakika olacak​.

Körfez İlçesi

Deniz Mahallesi ve Atalar Mahallesi'nde kesinti yaşanacak. Deniz Mahallesi'nde kesinti süresi 3 saat 40 dakika, Atalar Mahallesi'nde de aynı sürecek.

Gölcük İlçesi

6 Haziran Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 6 Haziran Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Mamuriye Mahallesi, Deniz Evler Mahallesi ve Dumlupinar Mahallesi su kesintisinden etkilenecek. Mamuriye'de kesinti 2 saat 34 dakika, Deniz Evler ve Dumlupinar Mahallelerinde ise 2 saat 20 dakika sürecek.

Derince İlçesi 

Çenedağ Mahallesi, Sirripaşa Mahallesi ve Fatih Sultan Mahallesi kesintiden etkilenecek. Çenedağ ve Sirripaşa Mahallelerinde kesinti süresi yaklaşık 2 saat, Fatih Sultan Mahallesi'nde ise 2 saat 4 dakika olacak​.

Bu kesintilerin genel olarak sabah ve öğleden sonra başlayıp, akşama doğru sonlanması bekleniyor. Ancak, arıza türüne ve onarım süresine bağlı olarak değişiklikler olabilir.

Kaynak: Haber Merkezi