13 Mayıs Kocaeli Su Kesintisi

13 Mayıs 2024 tarihinde Kocaeli'nin bazı ilçelerinde su kesintisi yaşanacak. İşte etkilenecek ilçe ve mahalleler ile suyun tekrar ne zaman geleceği hakkında bilgiler:

Gebze İlçesi

Osman Yılmaz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, ve İnönü Mahallesi'nde 18:34 itibarıyla başlayacak su kesintisi yaklaşık 2 saat sürecek. Su kesintisinin nedeni şebeke arızası olarak açıklanmış.

İzmit İlçesi

Yahyakaptan Mahallesi'nde 17:05 itibarıyla başlayacak su kesintisi yaklaşık 1 saat 55 dakika sürecek. Kesintiye şebeke arızası neden olacak.

Derince İlçesi

Fatih Sultan Mahallesi, İbnisina Mahallesi, Çenedağ Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, ve Deniz Mahallesi'nde 17:00 itibarıyla başlayacak su kesintisi yaklaşık 2 saat 11 dakika sürecek. Bu kesintinin de nedeni şebeke arızası olarak bildirilmiştir.

Kartepe İlçesi

Suadiye Mahallesi'nde 10:10 itibarıyla başlayacak su kesintisi 2 saat sürecek ve şebeke arızası sebebiyle meydana gelecek.

Çayırova İlçesi

Şekerpınar Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi'nde 11:37 itibarıyla başlayacak su kesintisi 2 saat 22 dakika sürecek ve yine şebeke arızası nedeniyle olacak.

Başiskele İlçesi

Vezirçiftliği Mahallesi ve Karadenizliler Mahallesi'nde 10:18 itibarıyla başlayacak su kesintisi 1 saat 41 dakika sürecek. Kesinti nedeni şebeke arızası olarak açıklanmış.

6 Haziran Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 6 Haziran Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Bu kesintilerin tamamı, planlı bakım ve onarım çalışmaları kapsamında gerçekleştirilecek ve belirtilen sürelerde su servisi normale dönecektir.

Kaynak: Haber Merkezi