Araçta 6 Düzensiz Göçmen Yakalandı

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, güvenlik güçlerinin gerçekleştirdiği uygulama sırasında durdurulan bir araçta 6 düzensiz göçmen tespit edildi. Olay, ilçede yapılan rutin kontroller sırasında meydana geldi.

Göçmen Kaçakçılığı İddiası

Araçta bulunan düzensiz göçmenlerin tespit edilmesinin ardından, göçmen kaçakçılığı yapmakla suçlanan M.V. isimli şahıs gözaltına alındı. Yapılan işlemlerin ardından şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Göçmenler Göç İdaresi'ne Teslim Edildi

Yakalanan düzensiz göçmenler ise, işlemlerin tamamlanmasının ardından Kocaeli İl Göç İdaresi Müdürlüğü'ne teslim edildi. Burada göçmenlerin durumlarıyla ilgili gerekli işlemler yapılacak.

QNB Finansbank’tan Müjde: Temmuz Ayı Promosyonları Güncellendi! QNB Finansbank’tan Müjde: Temmuz Ayı Promosyonları Güncellendi!

Kocaeli Körfez'de gerçekleştirilen bu operasyon, düzensiz göçmenlerin yakalanmasını ve göçmen kaçakçılığı ile mücadelede önemli bir adımı temsil etmektedir. Gözaltına alınan şahsın tutuklanması ve göçmenlerin ilgili kuruma teslim edilmesiyle süreç devam etmektedir.

Editör: Zeki Ersin Yıldırım