Süpürge Aracıyla Düğün Konvoyu

Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde yaşayan Türkan Baylan ve Faik Çalık, evliliklerini sıra dışı bir şekilde kutladı. Türkan Baylan, belediye temizlik işlerinde çalışan bir şoför olarak, kullandığı mini süpürge aracını gelin arabası olarak hazırladı. Gelinlik giyerek süpürge aracının direksiyonuna geçen Baylan ve eşi Faik Çalık, şehir turu atarak renkli görüntüler oluşturdu. Belediye binası önünden başlayan düğün konvoyuna, çöp kamyonlarıyla mesai arkadaşları da katıldı.

Şaşkınlık Yaratan Manzara

Gelin ve damadın mini süpürge aracında yol aldığını gören vatandaşlar, bu ilginç manzaraya şaşkınlıkla tanık oldu. Çiftin mutluluğu ve konvoyun ilginç görüntüsü, görenlerin yüzünde tebessüm oluşturdu. Nikah töreniyle birlikte çiftin mutluluğu resmileşti.

28 Yaşındaki Ufuk İşe Giderken Yaşamını Yitirdi 28 Yaşındaki Ufuk İşe Giderken Yaşamını Yitirdi

Belediye Başkanından Tebrik

Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, çiftin nikahını kıyarken, onların bu özel gününde yanlarında olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Özlü, "Hayırlı işlere vesile olmak bizlere her zaman mutluluk vermiştir. İki çalışma arkadaşımıza ömür boyu mutluluklar dilerim, Allah mesut etsin" şeklinde duygularını ifade etti. Bu sıradışı düğün, hem Başiskele'de hem de Kocaeli genelinde ilgiyle karşılandı.

Editör: Zeki Ersin Yıldırım