Yapı Kredi Bankası'ndan Bayram Sevinci: Koşulsuz Şartsız Kredi! Yapı Kredi Bankası'ndan Bayram Sevinci: Koşulsuz Şartsız Kredi!

Borç Kapatma Kredisi Fırsatı

Borç yükü altında ezilen vatandaşlar için sevindirici bir haber yayımlandı. Faizsiz borç kapatma kredisi başvuruları açıldı. Bu, maaşını ay sonuna kadar yetiremeyen, kredi kartı borçlarıyla başı dertte olan ve nakit ihtiyacı duyan vatandaşlar için büyük bir fırsat sunuyor. Bankalar, birbirleri ardına borç kapatma kredisi kampanyalarını duyurmaya başladı.

ING Bank'tan Borç Kapatma Kredisi

ING Bank, borçlu vatandaşlara yönelik olarak avantajlı bir kredi seçeneği sundu. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, ING Bank'ta borçlarını kapatmak isteyenler %3,19'dan başlayan faiz oranlarıyla 250 bin TL'ye varan limitlerde kredi kullanabilecek. Bu, farklı bankalardaki borçların tek bir yerde toplanması ve yönetilmesi açısından büyük bir kolaylık sağlıyor.

Akbank'tan Faizsiz Kredi İmkanı

Akbank da borçlu vatandaşlara yönelik benzersiz bir kampanya başlattı. Banka, belirli koşulları yerine getiren müşterilerine 20 bin TL'ye kadar faizsiz kredi sunuyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Akbank Mobil uygulamasını indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek, 1 - 31 Ocak 2024 tarihleri arasında Akbank müşterisi olmak gerekiyor. Başvuru sürecinde onaylanan müşterilere, taksitli avans limitleri dâhilinde 29.02.2024 tarihine kadar bu fırsattan faydalanma imkanı tanınıyor. 6 ay vadeli verilecek olan bu kredi, Akbank mobil şube uygulaması üzerinden kolayca başvurulabilir.

Bu iki bankanın sunduğu borç kapatma kredisi ve faizsiz kredi imkanları, birçok vatandaşın borçlarını daha yönetilebilir hale getireceği ve finansal yükünü hafifleteceği anlamına geliyor. Bu fırsatlardan yararlanmak isteyen vatandaşların, belirtilen tarihlerde ve şartlarda başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Editör: Zeki Ersin Yıldırım