BİM Mağazalarında 12 Eylül Salı Aktüel Ürün Fırsatları

Türkiye'nin en popüler perakende zincirlerinden biri olan BİM, her hafta olduğu gibi bu hafta da alışveriş tutkunları için cazip ürün fırsatlarına sahne oluyor. 12 Eylül 2023 Salı tarihinde geçerli olacak aktüel ürün kataloğunu yayımladı. Peki, bu hafta raflarda hangi ürünler yer alacak ve bu ürünler ne kadar?

BİM Aktüel Ürünlerin İlk Sayfası

12 Eylül Salı günü BİM mağazalarında alışveriş yapmayı planlayanlar için ilk sayfada pek çok gıda ürünü yer alıyor. Yarım yağlı tost peyniri ve az yağlı yoğurt gibi günlük süt ürünleri başta olmak üzere; tatlı severler için çikolata kaplamalı sandviç kek, çikolatalı puding ve kakaolu süt gibi seçenekler var. Atıştırmalık olarak ise sakız, çikolata kaplamalı draje, susamlı bisküvi ve patates cipsi gibi ürünler alışveriş tutkunlarını bekliyor. Zeytinyağlı ton balığı, fındık ezmeli kremalı burçak bisküvi, gazlı içecek kola ve dondurulmuş bütün piliç de kataloğun dikkat çeken diğer ürünleri arasında.

BİM Aktüel Ürünlerin İkinci Sayfası

Kataloğun ikinci sayfasında ise ev ve kişisel bakım ürünleri öne çıkıyor. Buhurdanlık seti ve mum gibi ev dekorasyon ürünleriyle, yüz temizleme jeli, kalem ruj, oje ve tonik gibi kişisel bakım ürünleri bu haftanın fırsatları arasında. Saç ve cilt bakımı için şampuan, saç maskesi, parfüm, nemlendirici masaj yağı gibi ürünler de katalogda yer buluyor. Masaüstü ayna ve kaş waxı da kadınların ilgisini çekecek ürünlerden...

Editör: Zeki Ersin Yıldırım