Gökyüzündeki Karışık Sinyaller

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar, bu Perşembe, gökyüzünde Merkür ve Venüs'ün ters etkileriyle kafanız bir hayli karışabilir. Bu gün, geçmişle hesaplaşma ve dürüst kararlar alma zamanınız olacak.

Geçmişin Yankıları

Bugün, geçmişinizi, özellikle de sona eren ilişkileri ve eski günleri özlemle hatırlayabilirsiniz. Sandığınızdan daha derinlere gömülü eski duygular, bilinçaltınızda hala yer edinmiş olabilir. Gökyüzünün tersine dönen rüzgarları, kafanızı daha da karıştırabilir. Bu durumda ne yapacağınıza karar vermek zorunda kalabilirsiniz.

Yüzleşme ve İlerleme Zamanı

Geçmişin gölgesinden çıkıp, daha aydınlık bir geleceğe adım atma vakti. Kendinize karşı dürüst olmalı, mutluluğunuz için gerçekten neyin önemli olduğunu belirlemelisiniz. Yalnızlık ve içsel boşluk duygularınızı geride bırakarak, özgürlüğünüzü ve mutluluğunuzu ön plana çıkaracak ilişkilere yönelmelisiniz. Kendi yolunuzu çizme ve yüreğinizin sesini dinleme zamanı. Bu süreçte, en iyi olabileceğiniz ilişkilerde kendiniz gibi olmaya özen gösterin. Unutmayın, geleceğe sağlam adımlarla ilerlemek için geçmişle yüzleşmek gerekir. Yarın yeni bir gün, sevgiyle kalın...

Editör: Zeki Ersin Yıldırım