Ziraat Bankası'ndan Yılbaşı Kampanyası

Ziraat Bankası, yılın son fırsatı olarak bankkart sahiplerine özel bir kampanya sunuyor. Bu kampanya kapsamında, 3 gün içerisinde başvuru yapan herkese 750 TL yılbaşı hediyesi verilecek. Bu kampanya, özellikle yeni yıl alışverişleri için ekstra bir avantaj sağlıyor.

Katılım Koşulları ve Avantajlar

Kampanya, 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerli olacak. Katılım için Bankkart Mobil, bankkart.com.tr veya SMS yoluyla katılım sağlanabilir. SMS ile katılmak isteyenler, YENIYIL yazıp 4757'ye SMS gönderebilirler. Kampanya süresince giyim, ayakkabı, kozmetik, kuyum, ev tekstili, züccaciye, hediyelik eşya, çiçek ve kitap sektörlerindeki üye işyerlerinde Bankkart POS'undan tek seferde 2.500 TL ve üzeri yapılacak her alışveriş için 250 TL, toplamda ise 750 TL Bankkart Lira kazanılacak.

Kocaeli’de Deniz Ulaşımına ve Tramvaya Zam Geldi Kocaeli’de Deniz Ulaşımına ve Tramvaya Zam Geldi

Son Başvuru Tarihi ve Kampanya Detayları

Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin son başvuru tarihi 31 Aralık 2023. Bankkart Lira kazanmak için alışverişten önce kampanyaya katılım sağlanması gerekiyor. Bankkart'ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler kampanya kapsamında değerlendirilecek. Her müşteri en fazla 750 TL Bankkart Lira kazanabilir. Kampanya koşullarını yerine getiren müşterilere kazanılan Bankkart Liralar anında kartlarına yüklenecek.

Editör: Zeki Ersin Yıldırım