Liman Tesisi İçin Özel Güvenlik Personeli Aranıyor

Kocaeli Körfez'de faaliyet gösteren Çetin Group'un bünyesinde yer alan liman tesisinde çalışacak deneyimli bay özel güvenlik personeli aranıyor. İş ilanına başvurmak isteyen adayların taşıması gereken özellikler ve iş detayları şu şekildedir:

Adayların İstenen Özellikleri

  • 21 ile 38 yaş aralığında olan adaylar başvuru yapabilirler.
  • Bilgisayar bilgisine sahip olmaları tercih sebebidir.
  • Özel güvenlik görevlisi olarak daha önce çalışmış olmak, iş tecrübesi açısından önemlidir.
  • Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.
  • En az lise mezunu olma şartı aranırken, askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.

Çalışma Şekli ve İş Detayları

Bu pozisyon için belirlenen çalışma şekli 8 saatlik 3 vardiyadır. Haftaiçi bir gün izin verilmektedir. İş başvuruları kabul edilirken adayların bu çalışma şartlarına uygun olmaları beklenir.

Maaş ve Ek Yan Haklar

Çetin Group, özel güvenlik personeline sunduğu maaş ve yan haklarla dikkat çekiyor. Bu pozisyonda çalışacak olanlar için aylık 14.560 TL maaş ödemesi yapılırken, ayrıca projeden yemek, servis imkanı, özel sağlık sigortası, 6 ayda bir kıyafet yardımı ve 4 ayda bir erzak yardımı gibi ek yan haklar da sunulmaktadır.

Servis Hizmeti

İşe alınacak olan özel güvenlik personeli için servis hizmeti de sağlanmaktadır. Servis güzergahı şu şekildedir: İzmit - Yuvam - Kandıra Sapağı - Derince - Yenikent - 60 Evler - 95 Evler - Tütünçiftlik - Yarımca - Yeşilova - Otogar - Yuvam - Yahya Kaptan - Yenişehir - M. Ali Paşa / Üçyol - Kandıra Sapağı - İzmit/MRK - Ordu Evi - Yenidaoğan - Kuruçeşme Işıklar - Çene Suyu - Gaffar Okkan Cd. (Çınar Altı Durağı - Harman Tarla Durağı) - Derince Göbek - 60 Evler - Yenikent - Sopali - Körfez 95 Evler - Tütünçiftlik Merkez - Ağadere Cd. Hamit Kaptan Bulvarı - Esentepe (Çarşamba Pazarı Durağı ve Yeni Yalı Durağı) - Diş Hastanesi - Yarımca (Hacıosman Mah. - Atalar Mah. - İstasyon)

Başvuru ve İletişim Bilgileri

İş başvurularınız için lütfen Orçin Bey ile iletişime geçiniz: 0549 131 15 64

Editör: Esra Dinç