Türkiye'nin küresel mobilite sektöründeki öncü markası Togg, 2019 yılında ilk kez tanıttığı doğuştan elektrikli ikinci akıllı cihazının güncel versiyonunu, dünyanın en prestijli teknoloji fuarı CES 2024'te tüm dünya ile paylaştı. Yenilikçi aracın adı T10F olarak belirlendi ve beklenenin ötesinde özelliklerle donatıldı.

İletişim Vergisine Zam Geldi: Hat Sahipleri 400 TL Ödeyecek! İletişim Vergisine Zam Geldi: Hat Sahipleri 400 TL Ödeyecek!

Togg'un T10F modeli, elektrikli araç teknolojisinin sınırlarını zorluyor. Yüksek performanslı elektrikli motoru sayesinde çevre dostu bir sürüş deneyimi sunarken, aerodinamik tasarımıyla da dikkat çekiyor. Aracın estetik ve futuristik görünümü, mobiliteye getirdiği çağdaş bir perspektifi vurguluyor.

T10F, CES 2024'te sergilenen özellikleriyle mobilite dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Aracın önemli özelliklerinden biri, otonom sürüş yetenekleriyle donatılmış olması. Bu, sürücüye daha fazla konfor ve güvenlik sunarken, aynı zamanda trafikteki etkileşimi optimize ediyor. Yüksek teknoloji sensörleri ve yapay zeka entegrasyonu sayesinde araç, çevresindeki değişen şartlara anında tepki verebiliyor.

600 KM Menzil İmkanı

Togg'un T10F modeli, kullanıcı odaklı tasarım anlayışını benimseyen ve sürekli internet bağlantısıyla entegre olan akıllı yaşam çözümleri sunan bir araç olarak öne çıkıyor. T10F, Togg'un önceki modeli T10X gibi, uzaktan güncellemelerle sürekli olarak gelişen ve kullanıcılara yenilikçi bir sürüş deneyimi sunmayı hedefleyen bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor.

2025 yılında önce Türkiye'de, ardından Avrupa pazarında kullanıcılarla buluşacak olan T10F, üç farklı teknik ve iki farklı donanım özelliğiyle dikkat çekiyor. Aracın standart menzil arkadan itiş (RWD), uzun menzil arkadan itiş (RWD), ve çift motorlu olmak üzere üç farklı teknik özellikle sunması, kullanıcılara geniş bir seçenek yelpazesi sunmayı amaçlıyor.

T10F modeli, sadece güçlü performansıyla değil, aynı zamanda şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. Yenilikçi RWD teknolojisi, sürücüye daha dinamik bir sürüş deneyimi sunarken, uzun menzil seçeneği ise enerji verimliliği konusunda iddialı olduğunu ortaya koyuyor. Araç, çift motorlu seçeneğiyle ise gücü ve verimliliği bir araya getirerek kullanıcılara üst düzey performans sunmayı vaat ediyor.

Editör: Berkan Yıldırım