Çayırova ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, hafriyat kamyonuyla çarpışan bir otomobilin sürücüsü yaralandı. Olay, şehirdeki trafik güvenliği konusundaki endişeleri artırırken, acil müdahalenin önemi bir kez daha vurgulandı.

Kazanın yaşandığı yer, Kocaeli'nin Çayırova ilçesindeki bir bölgede, henüz belirlenemeyen bir sebeple hafriyat kamyonuyla otomobilin çarpışması sonucu meydana geldi. Kaza anında çevrede bulunan vatandaşlar durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbar üzerine olay yerine sağlık ekipleri, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Sarah Cinayetinde Müebbet Hapis Kararı Çıktı! Sarah Cinayetinde Müebbet Hapis Kararı Çıktı!

Sağlık ekipleri, kısa sürede olay yerine ulaşarak yaralı otomobil sürücüsüne ilk müdahaleyi gerçekleştirdi. Daha sonra yaralı sürücü, acil bir şekilde hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumuyla ilgili detaylı bilgiler henüz paylaşılmazken, olayın ardından polis ekipleri kaza ile ilgili inceleme başlattı.

Kamyon Şoförü Gözaltına Alındı

Çayırova Şekerpınar Mahallesi Turgut Özal Caddesi'nde meydana gelen trafik kazasında, B.Ö. tarafından idare edilen 41 UY 289 plakalı hafriyat kamyonu ile M.T. yönetimindeki 48 RU 684 plakalı otomobil kavşakta çarpıştı. Kazanın ardından ihbar üzerine bölgeye itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Kaza sonucunda otomobilin sürücüsü olan M.T., yaralanarak olay yerine gelen sağlık ekiplerince müdahale edildi. Yapılan ilk müdahalenin ardından yaralı sürücü, sağlık ekipleri tarafından Fatih Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Sürücünün sağlık durumuyla ilgili detaylı bilgiler henüz paylaşılmazken, tedavi sürecine hastanede devam edildiği belirtildi.

Editör: Berkan Yıldırım