Otomobil satın almayı düşünenler için kaçırılmaz bir fırsat başlıyor. Küresel çip krizi ve pandeminin ardından otomobil fiyatlarındaki rekor artışların etkisini azaltacak olan yeni kampanya ile 180 bin TL'ye varan indirimler sunulacak. Bayilerin stok sorunlarını çözmeye başlamasıyla birlikte, bu fırsatları değerlendirmek isteyen otomobil severlere harika haberler geliyor.

Özel İndirimler ve Avantajlarla Dolu Otomobil Kampanyaları!

Otomobil piyasasında son dönemde yaşanan hareketlilik, almayı planlayanlar için benzersiz fırsatlar barındırıyor. Belirli otomobil markaları, 180 bin TL'ye varan indirimlerle dikkat çekerken, 250 bin TL değerindeki otomobiller için 12 ay faizsiz kredi imkanı da sunuyor. Sektördeki rekabet, markaların daha cazip teklifler sunmasına neden oluyor.

Toyota'nın son açıklamasına göre, Corolla Sedan'dan Toyota C-HR'ye kadar birçok modelde yüzde 0 faiz imkanı veya büyük nakit indirimleriyle satın alma şansı bulunuyor. Ek olarak, indirimleri kullanmak istemeyen alıcılara, 250 bin TL'lik alımlar için 12 aylık yüzde 0 faizli kredi fırsatı da sunuluyor.

Ekim Ayında Sıfır Otomobillerde Cazip İndirimler!

Ekim ayı, otomobil almayı planlayanlar için fırsatlarla dolu bir ay olacak. Toyota, Corolla Sedan ve Hilux gibi modellerde faizsiz kredi teklifleri sunarken, Toyota C-HR modeli için 120 bin TL'ye varan indirim fırsatıyla öne çıkıyor.

Bunun yanı sıra, Nissan da Qashqai ve X-Trail modelleri için 125 bin TL'ye varan indirimler sunarak otomobil tutkunlarını cezbetmeyi amaçlıyor. Bu cazip indirimlerle birlikte sunulan faizsiz kredi seçenekleri, sıfır kilometreli bir otomobile sahip olmayı her zamankinden daha cazip kılıyor.

Editör: Zeki Ersin Yıldırım