Kocaeli'de Elektrik Kesintisi: 21 Aralık'ta Hangi İlçeler Etkilenecek?

Kocaeli'de 21 Aralık'ta planlanan elektrik kesintisi, bazı ilçelerde yaşamı etkileyecek. Elektrik kesintisinin yapılacağı bölgeler ve kesinti süresince alınması gereken önlemler hakkında detaylı bilgilere yer verilecektir.

Kesintiden Etkilenecek İlçeler

Kocaeli'nin bazı ilçelerinde 21 Aralık tarihinde elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiye neden olan çalışmalar ve kesintinin süresi hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Kesintiden etkilenecek ilçelerin listesi ve kesintinin başlangıç ve bitiş saatleri halka duyurulacaktır.

Hükümlüye Uyuşturucu Veren Avukat 15 Yıl Ceza Aldı! Hükümlüye Uyuşturucu Veren Avukat 15 Yıl Ceza Aldı!

Kesinti Öncesi Alınması Gereken Önlemler

Elektrik kesintisi öncesinde alınması gereken önlemler ve kesinti sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi verilecektir. Elektrikli cihazların korunması, güvenlik önlemleri ve kesinti süresince yapılacak alternatif düzenlemeler hakkında tavsiyeler içerilecektir.

Bu elektrik kesintisi, bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında yapılacak olup, çalışmaların tamamlanmasının ardından elektrik tedariki normal şekilde devam edecektir. Kesintiden etkilenecek vatandaşlara anlayışları için teşekkür edilir ve kesinti süresince herhangi bir olumsuz durumda ilgili kurumlara ulaşmaları önerilir.

Editör: Zeki Ersin Yıldırım