Mesut Can Tunalı ile Yeni Sözleşme

Kocaelispor, takımın başarılı oyuncularından Mesut Can Tunalı'nın sözleşmesini uzattı. Yönetim, Yusuf Cihat ve Serhat'ın ardından, opsiyon hakkı bulunan Mesut Can'ın mukavelesini de devam ettirme kararı aldı. 23 yaşındaki futbolcunun yeni sözleşmesi 2024-25 futbol sezonunun sonuna kadar sürecek.

Ertuğrul Sağlam Transfer Çalışmalarına Başladı Ertuğrul Sağlam Transfer Çalışmalarına Başladı

Mesut Can'ın Kocaelispor Performansı

Mesut Can Tunalı, Kocaelispor'un Belediye Derincespor'dan transfer ettiği yetenekli bir orta saha oyuncusu. Kocaelispor'a katıldığı ilk sezonda 2.Lig şampiyonluğu yaşayan Tunalı, bu süreçte 12 maçta forma giydi ve bu maçların 2'sinde ilk 11 başladı. Bu sezon ise 32. haftaya kadar olan süreçte, yine 12 karşılaşmada yer aldı ve 3'ünde ilk 11'de sahaya çıktı. Yeşil-Siyahlı formayla bir asist yapma başarısı gösteren Mesut Can, takımın önemli parçalarından biri olarak görülüyor.

Sözleşme Detayları

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Mesut Can Tunalı'nın sözleşmesindeki uzatım opsiyonu kullanıldı. Böylece genç futbolcunun Kocaelispor ile olan bağı 2024-2025 sezonu sonuna kadar devam edecek. Kocaelispor yönetimi, Mesut Can gibi genç ve yetenekli bir oyuncuyu kadrosunda tutarak, takımın geleceğine yönelik önemli bir adım atmış oldu. Kulüp, bu hamlesiyle orta saha rotasyonunu güçlendirmeyi ve takımın başarısını sürdürmeyi hedefliyor.

Editör: Zeki Ersin Yıldırım