Kocaelispor'un deneyimli futbolcusu Emre Nefis ile yeni sezon kadro planlamasında yer bulamadığı ve bu doğrultuda ayrılık kararı alındığı bilgisi basınla paylaşıldı.

Emre Nefis'in Kocaelispor Serüveni

Deneyimli futbolcu Emre Nefis, geçen sezon devre arasında Ümraniye'den Kocaelispor'a transfer olmuştu. 29 yaşındaki orta saha oyuncusu, 2. Lig'de yeşil-siyahlı formayla 14 maçta görev almış, bu maçlarda takımını desteklemişti. Ancak, bu sezon Emre Nefis'in sahaya çıkma fırsatı bulduğu tek karşılaşma Adana maçı oldu. Bu maçta da sonradan oyuna dahil olan Nefis, takımın as kadrosunda istediği süreyi alamamış gibi görünüyor.

Sözleşme Feshi Yakın

Kocaelispor'da yeni sezon kadro planlaması kapsamında bazı futbolcularla yollarını ayırmaya karar verdiği biliniyor. Bu kapsamda, teknik ekip tarafından bu sezon daha fazla forma şansı bulamayacak olan Emre Nefis'in de takımla olan sözleşmesinin birkaç saat içinde karşılıklı anlaşma ile feshedileceği kulüp kaynaklarından sızan bilgiler arasında. Her iki tarafın da anlaşmaya vardığı ve bu ayrılığın dostane bir şekilde gerçekleşeceği vurgulanıyor.

Editör: Zeki Ersin Yıldırım