Kocaeli 28 Mayıs Su Kesintisi

Kocaeli İl Su ve Kanalizasyon İdaresi (KOSKİ) tarafından yapılan açıklamaya göre, 28 Mayıs tarihinde Kocaeli genelinde planlı su kesintileri uygulanacaktır. Bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle su kesintisi yaşanacak ilçeler ve kesinti saatleri aşağıda belirtilmiştir:

İzmit İlçesi

Sabah 08:00'den akşam 18:00'e kadar su kesintisi uygulanacak. Kesintiden özellikle Merkez Mahallesi, Yeşilova Mahallesi ve çevresindeki bölgeler etkilenecektir.

Gebze İlçesi

Gebze'nin bazı bölgelerinde, özellikle Hacı Halil Mahallesi ve Barış Mahallesi'nde 09:00 ile 17:00 saatleri arasında su kesintisi planlanmaktadır.

Darıca İlçesi

Darıca'da öğle saatlerinden itibaren başlayacak su kesintisi, akşam saat 20:00'ye kadar devam edecek. Kesintiden, Bağlarbaşı Mahallesi ve Kazım Karabekir Mahallesi başta olmak üzere birçok yerleşim yeri etkilenecek.

Körfez İlçesi

Yarımca ve Hereke bölgelerinde sabah 10:00'dan öğle 14:00'e kadar su kesintisi olacak.

6 Haziran Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 6 Haziran Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

KOSKİ, tüm vatandaşların su kesintilerine karşı hazırlıklı olmalarını ve ihtiyaç halinde yeterli miktarda su depolamalarını önermektedir. Kesinti süresince acil durumlar için mobil su tankları belirli noktalara yerleştirilecektir. Kesinti hakkında daha fazla bilgi almak veya sorun bildirmek için KOSKİ'nin resmi internet sitesini ziyaret edebilir veya müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçilebilir.

Kaynak: Haber Merkezi