Kocaeli 12 Mayıs Su Kesintisi

12 Mayıs 2024 tarihinde Kocaeli'nin bazı ilçelerinde su kesintisi yaşanacak. İşte etkilenecek ilçe ve mahalleler ile suyun tekrar ne zaman geleceği hakkında bilgiler:

Gebze

Osman Yılmaz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, ve İnönü Mahallesi'nde 18:34 itibarıyla başlayacak su kesintisi yaklaşık 2 saat sürecek. Su kesintisinin nedeni şebeke arızası olarak açıklanmış.

İzmit

Yahyakaptan Mahallesi'nde 17:05 itibarıyla başlayacak su kesintisi yaklaşık 1 saat 55 dakika sürecek. Kesintiye şebeke arızası neden olacak.

Derince

Fatih Sultan Mahallesi, İbnisina Mahallesi, Çenedağ Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, ve Deniz Mahallesi'nde 17:00 itibarıyla başlayacak su kesintisi yaklaşık 2 saat 11 dakika sürecek. Bu kesintinin de nedeni şebeke arızası olarak bildirilmiştir.

Kartepe

Suadiye Mahallesi'nde 10:10 itibarıyla başlayacak su kesintisi 2 saat sürecek ve şebeke arızası sebebiyle meydana gelecek.

Çayırova

Şekerpınar Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi'nde 11:37 itibarıyla başlayacak su kesintisi 2 saat 22 dakika sürecek ve yine şebeke arızası nedeniyle olacak.

Başiskele

Vezirçiftliği Mahallesi ve Karadenizliler Mahallesi'nde 10:18 itibarıyla başlayacak su kesintisi 1 saat 41 dakika sürecek. Kesinti nedeni şebeke arızası olarak açıklanmış.

7 Haziran Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Haziran Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Bu kesintilerin tamamı, planlı bakım ve onarım çalışmaları kapsamında gerçekleştirilecek ve belirtilen sürelerde su servisi normale dönecektir. Detaylar için İSU'nun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi