7 Haziran Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Haziran Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Kocaeli’nde 5 Mayıs’ta Gerçekleşecek Elektrik Kesintisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kocaeli, 5 Mayıs 2024 tarihinde, bazı bölgelerde 1 saat sürecek bir elektrik kesintisi yaşayacak. Sabah saat 09:00 itibarıyla başlayacak olan bu kesinti, yerel saatle 10:00'a kadar devam edecek. Kesintinin yaşanacağı bu dönem boyunca, şehrin çeşitli bölgelerinde elektrik enerjisi kesintiye uğrayacak.

Kesintiden Etkilenecek Bölgeler

Kesinti, Kocaeli’nin belirli ilçelerinde uygulanacak. Bu kesinti, planlı bakım ve onarım çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilecektir. Elektrik dağıtım şirketi tarafından yapılan açıklamaya göre, kesinti nedeniyle belirlenen ilçelerde yaşayanlar, belirtilen süre zarfında elektriksiz kalacak.

59360 KOCAELİ DERİNCE GEREDELI, GEREDELİ, KAYNARCA, SÜVERLER, TAHTALI, YENİKÖY MERKEZ BALKANCILAR MEVKII, BALKANCILAR MEVKİİ KÜME EVLER, BARAJ KENARI MEVKII, BARAJ KENARI MEVKİİ KÜME EVLER, BEYZADE SK., DOGANCILAR MEVKII, DOĞANCILAR MEVKİİ, DOĞANCILAR MEVKİİ KÜME EVLER, GÖLLÜ MEVKII, GÖLLÜ MEVKİİ KÜME EVLER, KAYNARCA MERKEZ MEVKII, ORMAN ÜSTÜ MEVKİİ KÜME EVLER, SÜVERLER MERKEZ MEVKII, SÜVERLER MERKEZ MEVKİİ, SÜVERLER MERKEZ MEVKİİ KÜME EVLER 05.05.2024 09:00 10:00
Kaynak: Haber Merkezi