Erzurumspor FK Teknik Direktörü Hakan Kutlu'dan Açıklamalar: "Kötü bir maçımız olmadı"

Erzurumspor FK, sezon öncesi transfer kısıtlaması, stadyum belirsizliği ve yönetimle ilgili tartışmalar gibi zorluklarla karşılaşmıştı. Ancak, Teknik Direktör Hakan Kutlu liderliğinde, ligde başarılı sonuçlara imza atıyor.

Manisa ve Adana Maçları Hakkında Değerlendirmeler

Milli maçlar nedeniyle verilen bir haftalık ara sonrası Hakan Kutlu, ligin ilk 8 haftasını değerlendirdi. Kutlu, “Takımımın mücadelesi ve oyun anlayışından oldukça memnunum. Kötü oynadığımız ya da mücadelede eksik kaldığımız bir maçı hatırlamıyorum. Ancak Manisa FK ile iç sahada yaptığımız maç ve Adanaspor'a deplasmanda son dakikada yediğimiz gol, beni gerçekten üzdü. Bu iki maçı da kazanabilirdik.” şeklinde konuştu.

Milli Maç Arası ve Takımın Durumu

Hakan Kutlu, milli maç arasını değerlendirirken, “Bu ligde daha hazır ve zorlu takımlarla karşılaştık. Bandırma, Manisa, Bodrum ve Kocaelispor gibi kaliteli kadrolara sahip takımların yanı sıra Şanlıurfaspor ve Boluspor gibi dengeli takımlarla oynadık. Milli maç arasından sonra Keçiören ve Tuzlaspor maçları için sıkı bir hazırlık dönemine gireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Taraftardan Aldıkları Destek

Erzurumspor FK'nın Teknik Direktörü, taraftarın desteğinin her zaman kendileri için önemli olduğunu vurguladı. Kutlu, “Taraftarlarımızın desteğini her zaman yanımızda hissediyoruz. Erzurum şehrinin ve taraftarlarının beklentilerini çok iyi anlıyorum. Kulüp Başkanımız Ahmet Dal ve yönetimimiz, takım için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Hem onlara hem de Onursal Başkanımız Mehmet Sekmen'e teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Editör: Zeki Ersin Yıldırım