Derince Harikalar Sahili'nde meydana gelen kavgada, C.K. adlı birey yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Ancak, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle 11 gün süren bir yaşam mücadelesini kaybeden C.K., hayatını kaybetti. Olayın ardından gözaltına alınan 3 kişi ise çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Derince Harikalar Sahili'nde gerçekleşen olay, üzücü bir gelişmeye sebep oldu. Kavganın taraflarından C.K., aldığı yaralar sonucu hastaneye sevk edildi. Ancak, 11 gün süren mücadelede yaşamını yitirdi. Olayın ardından polis ekipleri tarafından gözaltına alınan 3 kişi, mahkeme sürecine tabi tutuldu.

3 Kişi Tutuklandı

Olayın ardından soruşturma başlatan polis ekipleri, C.K., Ç.B. ve 18 yaşından küçük olan A.E.'yi gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerin tamamlanmasının ardından, 'Kasten öldürme' suçlamasıyla bugün adliyeye sevk edilen bu üç şüpheli, mahkeme kararıyla tutuklandı.

Evlilik Kredisi Ne Zaman Verilecek: Bakan Göktaş Açıkladı! Evlilik Kredisi Ne Zaman Verilecek: Bakan Göktaş Açıkladı!

Soruşturma sürecindeki detaylı inceleme ve elde edilen deliller sonucunda polis, olaya karışan şahısları belirleyerek gözaltına almıştır. C.K., Ç.B. ve A.E., emniyette alınan ifadelerin ardından 'Kasten öldürme' suçlamasıyla adliyeye sevk edildi. Mahkeme tarafından değerlendirilen deliller ve tanık ifadeleri doğrultusunda, şüphelilerin tutuklanmasına karar verildi.

Editör: Berkan Yıldırım