Ekonomik otomobil arayanların yeni favorisi Dacia Sandero Stepway olacak gibi gözüküyor. Aracın özellikleri kadar fiyatı da oldukça dikkat çekiyor. İşte bu otomobilin dikkat çeken özellikleri ve en güncel fiyat listesi.

Dacia Sandero Stepway Neden Bu Kadar Popüler?

Dacia'nın en beğenilen modellerinden biri olan Sandero Stepway, Türkiye pazarına üç farklı donanım seçeneğiyle giriyor. Başlangıç fiyatı olan 874 bin TL ile segmentinde oldukça iddialı bir konumda yer alıyor. Şehir içi ve dışı kullanım için ideal olan bu model, kullanıcılara hem ekonomik hem de konforlu bir sürüş deneyimi vaat ediyor.

Sandero Stepway'in giriş seviyesindeki donanımında, 90 beygir gücünde bir benzinli motor yer alıyor. Bu motor sayesinde günlük sürüşler için ideal bir performans sunuluyor. Manuel şanzımanın sunduğu vites değiştirme kontrolü ile sürücülere etkileşimli bir sürüş deneyimi sunuluyor.

Ayrıca Sandero Stepway, segmentinde iç genişlik ve ferahlık konusunda da sınıfının en iyilerinden biri. Sürücü ve yolcular için konforlu bir sürüş deneyimi sunan bu araç, aynı zamanda geniş bagaj hacmiyle de dikkat çekiyor.

Dacia, Sandero Stepway modeliyle kullanıcılara farklı donanım seçenekleri sunarak her bütçeye uygun bir seçenek olanağı tanıyor. Özellikle şehir içi trafiğindeki manevra kabiliyeti ve uzun yolculuklarda sunulan yakıt verimliliği ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor.

Sandero Stepway'in En Güncel Fiyat Listesi

Dacia Sandero Stepway'in farklı donanım seçenekleri ve bu seçeneklere göre belirlenen fiyatlar şu şekildedir:

  • Essential Stepway Tce 90 bg: 874.000 ₺

  • Essential Stepway Eco-G 100 bg: 908.000 ₺

  • Essential Stepway Tce 90 bg CVT: 920.000 ₺

  • Expression Stepway Tce 90 bg CVT: 971.000 ₺

  • Extreme Stepway Tce 90 bg CVT: 1.001.000 ₺

Editör: Zeki Ersin Yıldırım