Güneşli Hava İle Yol Bakımı Hız Kazandı

Çayırova Belediyesi, güneşli hava koşullarını fırsat bilerek ilçedeki yol bakım ve onarım çalışmalarına hız kazandırdı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bozulan yol, kaldırım ve kilit taşı döşemelerinde tadilat ve tamirat işlemleri gerçekleştiriyor. Bu çalışmalar, araç ve yaya trafiğinin konforunu artırmayı hedefliyor.

21 Temmuz Hamster Kombat Günlük Gizemli Kombo Kartları! 5 Milyon Altın Sizi Bekliyor! 21 Temmuz Hamster Kombat Günlük Gizemli Kombo Kartları! 5 Milyon Altın Sizi Bekliyor!

Planlı Çalışmalar İle Yollar Yenileniyor

Ekipler, ilçe genelinde yapılan plan ve program doğrultusunda, sorunlu bölgelerdeki yolları tamir ediyor. Bu çalışmalar, hem araçların hem de yayaların yol kullanım konforunu üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyor. Yapılan çalışmalarla ilçenin farklı mahallelerinde yol ve kaldırım sorunlarına çözüm getiriliyor.

Farklı Mahallelerde Yoğun Mesai

Çayırova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Emek Mahallesi 47. ve 51. Sokak, Akse Mahallesi 452 Sokak ve çevresi, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı önü ve Çayırova Mahallesi’nde bulunan muhtelif sokaklarda tamirat çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmalar, ilçenin farklı bölgelerinde yaşam kalitesini artırma amacı taşıyor.

Editör: Zeki Ersin Yıldırım