Çayırova’da Takla Atan Araçta 3 Kişi Yaşamını Yitirdi Çayırova’da Takla Atan Araçta 3 Kişi Yaşamını Yitirdi

Kocaeli'de ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte huzurlu bir tatil geçirmek amacıyla bir bungalova giden Ozan Yazan, hiç beklenmedik ve talihsiz bir olayla karşılaştı. Tatilin ilk günlerinde, bahçede mangal hazırlıkları yaparken, nereden geldiği belli olmayan bir kör kurşunla sol bacağından vuruldu. Bu ani olay, sadece Ozan Yazan'ın değil, yanında bulunan ailesi ve arkadaşlarının da büyük bir şok yaşamasına neden oldu. Olayın hemen ardından çocuklar çığlık çığlığa kalırken, herkes büyük bir panik içinde ne yapacağını bilemez hale geldi.

Ozan Yazan, vurulmanın ardından ciddi bir acı içinde yere yığılırken, kurşunun ayaklarından çıkıp bungalovun camına isabet ettiği ve oradan da 3,5 aylık bir bebeğin pusetinin önüne düştüğü anlaşıldı. Ozan, yaşadığı bu korkunç anları anlatırken, "Çocuklar çığlık çığlığa kaldı. Kurşun ayaklarımdan çıktıktan sonra bungalovun camına girip 3,5 aylık bebeğin pusetinin önünde durmuş. Ya kurşun o bebeğe de gelseydi?" diyerek, yaşadığı endişeyi ve şoku dile getirdi. O anın dehşeti, Ozan ve ailesi için tatilin huzurunu tamamen bozarken, tatilin anlamını da bir anda değiştirdi.

Ameliyata Alındı

18 Mayıs Cumartesi günü, Kartepe'deki bir bungalovda tatil yapmayı planlayan Ozan Yazan ve ailesi, hiç beklemedikleri bir olayla karşılaştılar. 32 yaşındaki Ozan Yazan, eşi, 2 ve 4 yaşlarındaki çocukları ve arkadaşının ailesiyle birlikte huzurlu bir tatil geçirmek amacıyla bu bungalovu tercih etmişti. Ancak tatil, Ozan'ın bahçede mangal hazırlığı yaptığı sırada gelen beklenmedik bir kurşunla kabusa döndü.

Ozan, mangal için hazırlıklarını yaparken, nereden geldiği belli olmayan bir kurşun aniden sol bacağına isabet etti. Kanlar içinde yere yığılan Ozan, büyük bir acı içinde kalırken, olayın şokunu yaşayan ailesi ve arkadaşları da hemen yardım çağırdı. 112 Acil Servis ekipleri hızla olay yerine ulaşarak, ilk müdahaleyi gerçekleştirdiler ve Ozan'ı en yakın hastaneye sevk ettiler. Olay yerinde yaşanan panik ve korku, tatil grubunun tüm üyeleri için unutulmaz bir anı olarak kazındı.

Editör: Berkan Yıldırım