Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, kapsamlı seçim beyannamesini kamuoyu ile paylaşırken, özellikle Eşme ve Uzuntarla bölgeleri arasında planlanan yürüyüş parkuru ve Gölpark'ın geliştirilmesi projelerine dikkat çekti. Başkan Kocaman, bu projelerin hayata geçirilmesiyle birlikte, Kartepelilerin doğal güzelliklerle daha iç içe bir yaşam sürme fırsatı bulacağını vurguladı. Özellikle Gölpark'ın, bölge için ikinci bir SEKA Park olma potansiyeline sahip olduğunu belirten Kocaman, bu gelişmelerin Kartepe'nin sosyal ve kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayacağının altını çizdi. "Kartepeliler gölleri ile buluşacak" ifadesiyle, bu projelerin, şehrin doğal güzelliklerini daha erişilebilir kılarak, yerel halkın yaşam kalitesini artırma hedefine işaret etti. Bu girişimler, Kartepe'nin doğal ve kültürel varlıklarını ön plana çıkarırken, aynı zamanda bölge halkının bu değerlerden maksimum düzeyde faydalanmasını sağlamayı amaçlıyor.

“5 Yıl Daha Hizmet Vermek İstiyoruz”

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman'ın seçim beyannamesi duyurusu, yerel kültür merkezinde büyük bir katılım ve coşku ile gerçekleşti. Salonun içi ve dışı, Kocaman'ın konuşmasını dinlemek üzere gelen vatandaşlarla dolup taşarken, bu yüksek ilgi, toplumun projelerine ve vizyonuna olan desteğinin bir göstergesi olarak yorumlandı. Kocaman, 2019 yılından beri yürüttüğü başarılı çalışmaları paylaştıktan sonra, gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeleri sıralayarak katılımcıları bilgilendirdi.

İzmit’te Çöken İstinat Duvarına Yönelik Çalışmalar Başladı İzmit’te Çöken İstinat Duvarına Yönelik Çalışmalar Başladı

Bu özel ve anlamlı günde, Kocaman'ın ifadelerinde, kendisine ve projelerine destek veren partililere, teşkilat üyelerine ve ideallerine inanan herkese duyduğu minnettarlık öne çıktı. "Aradan 5 yıl gelip geçti. Eğer milletimiz bize sahip çıkarsa önümüzde bir 5 yılımız daha var." diyerek geleceğe dair umutlu bir mesaj veren Kocaman, bu süre zarfında gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği işlerle Kartepe'nin daha iyi bir geleceğe taşınması için çalışmalarına devam etme kararlılığını vurguladı.

Editör: Berkan Yıldırım