İzmit D-100 Karayolu Kuruçeşme bölgesinde meydana gelen trajik bir trafik kazasında, bir otomobilin kontrolünü kaybederek bariyerlere çarpması sonucu sürücü olay yerinde hayatını kaybetti. Kaza, yerel saatle öğleden sonra gerçekleşti. Görgü tanıklarının ifadelerine göre, araç aniden yoldan çıktı ve yüksek hızla bariyerlere çarptı.

İş Bankası'ndan Öğrencilere Sürpriz :  Karne Hediyesi Kampanyası! İş Bankası'ndan Öğrencilere Sürpriz : Karne Hediyesi Kampanyası!

Çarpmanın şiddetiyle araç büyük ölçüde hasar gördü ve sürücü maalesef kurtarılamadı. Kazaya ilk müdahaleyi yapan acil servis ekipleri, sürücünün olay yerinde yaşamını yitirdiğini belirledi. Yetkililer, kaza sonrası yapılan incelemelerde sürücünün kimliğini belirledi. Bu tür kazalar, hem sürücülerin hem de yol güvenliğinin önemini bir kez daha gündeme getiriyor, ve bu tür olayların önlenmesi için gerekli tedbirlerin artırılması gerektiğine dikkat çekiyor.

Nene Hatun Mezarlığında Toprağa Verilecek

Dün İzmit Kuruçeşme Mevkiinde meydana gelen talihsiz bir trafik kazasında yaşamını yitiren 24 yaşındaki Onurcan Kaya'nın cenazesi, acılı ailesi ve sevenleri tarafından bugün son yolculuğuna uğurlanacak. Onurcan Kaya için cenaze töreni, Darıca Akanpınar Camii'nde öğle namazına müteakip gerçekleştirilecek. Sevilen genç, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazı sonrasında, yine Darıca'da bulunan Nene Hatun Mezarlığı'na defnedilecek.

Onurcan'ın ani kaybı, ailesini ve arkadaşlarını derin bir üzüntüye boğarken, cenaze törenine katılacak olan yakınları, onun anısını yaşatmak ve son bir veda için bir araya gelecekler. Topluluk, genç yaşta hayatını kaybeden Onurcan'ı son kez anma fırsatı bulacak. Bu tür beklenmedik ve üzücü olaylar, yaşamın ne kadar kırılgan olduğunu ve her anın kıymetini bilmemiz gerektiğini bir kez daha hatırlatıyor.

Editör: Berkan Yıldırım