Akmeşe-İzmit yolu üzerinde, SEDAŞ'a ait bir elektrik arıza bakım aracı ile bir otomobilin çarpışması sonucunda meydana gelen kazada, ne yazık ki bir kişi hayatını kaybetti. Olayın detaylarına göre, trafik kazası, karayolunda seyreden SEDAŞ'a ait elektrik arıza bakım aracı ile bir otomobilin çarpışmasıyla gerçekleşti. Yaşanan bu trajik olayda, kazada yer alan otomobilde bulunan bir kişi hayatını kaybederken, diğer araçtaki kişilerin sağlık durumları hakkında henüz detaylı bilgi verilmedi.

Kaza, Akmeşe-İzmit yolu üzerinde meydana gelmiştir. Olay yerine hızla sevk edilen emniyet ekipleri ve sağlık görevlileri, kaza sonrasında ilk müdahaleyi gerçekleştirmiş ve hayatını kaybeden kişinin cesedi olay yerinden kaldırılmıştır. Kazanın nedeni ile ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmamış olup, kazanın kesin sebebini belirlemek amacıyla emniyet birimleri tarafından soruşturma başlatılmıştır.

Sigaraya Yeni Zam Yolda: Paketi Ne Kadar Olacak? Sigaraya Yeni Zam Yolda: Paketi Ne Kadar Olacak?

Virajı Geçemedi

Akmeşe-İzmit yolu üzerinde gerçekleşen kaza, görgü tanıklarının ifadelerine göre, otomobilin virajda hızını alamayarak karşı yöne geçmesi ve diğer araçla çarpışması sonucunda meydana geldi. Kazada hayatını kaybeden şahsın otomobilden çıkarılarak otopsi için morga götürüldüğü, elektrik arıza bakım aracı sürücüsünün ise ifadesi alınmak üzere karakola götürüldüğü belirtildi. Jandarma ekipleri tarafından yapılan inceleme sonucunda, kaza ile ilgili detaylı soruşturmanın başlatıldığı bildirildi.

Olay yerine intikal eden jandarma ekipleri, kaza mahallinde incelemelerde bulundu. Trafik kazasının ardından itfaiye ekiplerince otomobilden çıkarılan hayatını kaybeden kişinin cansız bedeni otopsi için morga götürüldü. Elektrik arıza bakım aracı sürücüsü olan M.S.E., ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Jandarma, kaza ile ilgili geniş kapsamlı bir soruşturma başlatarak, olayın detaylarını ortaya çıkarmaya çalışıyor.

Editör: Berkan Yıldırım