Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Merkezi

Lazer Epilasyon Merkezi

Lazer epilasyonun faydası nedir? Sıklıkla sorulan bu sorunun genel olarak yanıtı lazer epilasyonun ne olduğunun ne amaçla kullanıldığının bilinmesi ile olur. Lazer epilasyon kıl ve tüylerin yok olması için yapılan bir operasyondur. Tertemiz pürüzsüz bir cilde sahip olmak ancak lazer epilasyon ile mümkündür. Halkalı lazer epilasyon kısmında sizlere birçok fayda sağlayan lazer epilasyon cihazları ile hizmet sunar.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon kıl ve tüylerin tamamen yok edilmesi amacıyla lazer cihazları ile yapılan bir sistemdir. Amaç tamamen vücuttaki istenmeyen kıllardan ve tüylerden kurtulmaktır. Kılların yok olması kısmında lazer epilasyon hem acısız hem de tek çözüm olarak görülmektedir. Başakşehir lazer epilasyon hizmeti almak isteyen kişilere oldukça imkân sunmaktadır. Her cilt tipine uygun olarak yapılan bu lazer epilasyon, günümüzde bu ilçede ikamet edenlere yardımcı olur. Lazer epilasyon geçmişte sadece kadınlar tarafından tercih edilirken şimdilerde erkekler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bu anlamda özellikle bölgesel bazda erkekler tercih eder.

 Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon 18 yaş üstündeki tüm bireylere uygulanabilir. Erkek, kadın fark etmeksizin tüm cilt tiplerine ve tüm kıl renklerine uygun olarak cihazlar ile uygulanmaktadır. Lazer epilasyon günümüzde beyaz tüyleri olanlara sarı ve kızıl tüy için uygulanabilir.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Lazer epilasyon ile kıllarınızdan kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyon en büyük avantajı bu tüylerden yoksun olan yüzünüz bedeninizin sizi mutlu olmanızı sağlar. Bu anlamda vücuttaki istenmeyen tüyler çoğu kişiye rahatsız eder. Lazer epilasyonun en önemli faydası kıl dönme problemi yaşayan bireyler için uygulanmasıdır.

Örneğin kıl dönmesi yaşayan bir kişi özel epilasyon sayesinde kıllardan tamamen kurtulup aynı sıkıntıyı bir daha yaşamaz. Doktorlar tarafından Özellikle kıl dönmesi yaşayanlara lazer epilasyon tavsiye edilir. Küçükçekmece lazer epilasyon bu sıkıntıyı yaşayan bütün bireylere çözüm sunmaktadır.

 Kaç Lazer Epilasyon Seans Uygulanmalıdır?

Lazer epilasyon seansı kişiye göre değişir. Örneğin bazı insanların kıl tipi ya da tüy rengi lazer epilasyonun seansının uzamasına neden olabilir, kullanılan epilasyon cihazı özellikle burada önem arz etmektedir. Lazer epilasyon günümüzde seans bazlı değil tüy bitene kadar olarak uygulanır. Halkalı lazer epilasyon sizlerin tüyleriniz bitene kadar lazer epilasyon yaptırmanızı sağlar.

Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Ne Demektir?

Lazer epilasyon kontrol seansı lazer epilasyonu nasıl bitti ile alakalıdır yani kişi ara seans olarak bu seansa gider bu durumda epilasyonun fayda sağlayıp sağlamadığı kontrol edilmiş olur Başakşehir lazer epilasyon merkezi bu konuda hassas davranmaktadır.

 Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon tüm vücut olarak uygulanır ancak bazı kişiler lazer epilasyonu bölgesel olarak tercih eder. Örneğin erkekler yanak kısımlarında ve enselerindeki kıllardan sorun yaşadıkları için lazer epilasyon uygulatmaktadırlar. Küçükçekmece lazer epilasyon merkezimizde erkeklere de bu konuda hizmet sunmaktadır.

Lazer Epilasyon İşlemi Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Lazer epilasyon işlemini genel olarak kıl bitene kadar, yani tüylerden tamamen kurtulana kadar uygulanmaktadır. Seans olarak değil vücuttaki tüm tüylerin tamamen sıfır olana kadar yapılması işlemidir. Halkalı lazer epilasyon istenmeyen tüylerinizden tamamen kurtulmanız için sizlere bitene kadar sözü vermektedir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon kısmında fiyat belirlemesi tüm vücut ya da bölgesel olarak değişmektedir. Başakşehir lazer epilasyon merkezi bu konuda sizlere bölgesel ya da bütün vücut olarak fiyat sunmaktadır. Burada önemli olan hangi bölgeye lazer epilasyon uygulatacağınız değil tüm vücut ya da bölgesel baz olarak fiyat belirlemesi kısmıdır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu