Sponsorlu Bağlantılar

Bazı Filmler Hakkında Güzel Bilgiler

Büyük yaz ve kış programlarında devam filmlerinin hakimiyeti devam ediyor ve eğer aşağıdaki – özellikle sıra – bir şey olursa, daha uzun yıllar devam edecek…

Brezilya İşi: Paramount’un ABD’deki The Italian Job yeniden çevriminin takibi hala kartlarda ve 2009 çıkış tarihi işaretlendi. Jason Statham, Mos Def, Mark Wahlberg ve Charlize Theron ile yönetmen F Gary Gray ekte.

https://1080pfilmizle.org/12-rounds-2-reloaded-turkce-dublaj-full-hd/

I, Robot 2: Bu konuda bildiğimiz tek şey, olası bir 2010 çıkış tarihi planlanmış ve hala senaryo aşamasında olduğu. Bay Smith’in katılımıyla ilgili hiçbir haber yok. I Am Legend 2: Warner’ın büyük Noel 2007 hitinin bir devamı da olabilir, ancak Will Smith’in ona geri dönüp dönmeyeceğini görmek ilginç olurdu. Bunun için bir 2010 çıkış tarihi de tartışılıyor.

Beverly Hills Cop 4: Zor Ölüm hala gişede yapabiliyorsa, Axel Foley neden yapamıyor? Er, çünkü üçüncü BHC filmi saçmalıktı ve bir fiyaskoydu. Yine de, dört numarada devam eden geliştirme çalışmaları durdurulmadı. Ancak bundan başka bir haber yok. National Treasure 3: Büyük bir sürpriz değil, ancak Nic Cage Indiana Jones nakavt serisinin oldukça güçlü olduğunu kanıtladığı için, serinin üçüncü filmi için yalnızca 2011’e kadar beklemeniz gerekecek.

Arabalar 2: Bunu AintItCool’da gördük – Pixar gerçekten en zayıf filminin devamını mı çekmek istiyor? Görünüşe göre öyle…

Oyuncak Hikayesi 3: Bu, bir sürü umma ve ahhingden sonra, bir müdavim gibi görünüyor. Tahmin edildiği gibi DVD’ye doğrudan bir ilişki olmayacak ve Tom Hanks ve Tim Allen’ın her ikisinin de seslendirme görevlerine geri dönmesi bekleniyor. 2010’da çıkacak.

Jeepers Creepers 3: MGM, yönetmen Victor Salva’nın hala bağlı olduğu korku serisinde potansiyel bir üçüncü taksit üzerinde kuralı yönetiyor. Hımm. Shrek 5: Dördüncü film, ılık üçüncü gezinin bu kadar çok para kazanmasından sonra beyinsizdi. Ancak beşinci taksit de onaylandı. Shrek’in Amerikan doları ile aynı renkte olmasına şaşmamalı … Müzede Bir Gece 2: Ben Stiller, Meet the Parents serisinin dışındaki ticari açıdan en başarılı rolü için geri dönüyor . Bekleyebiliriz. Yine de önerilen Meet The Little Focker hakkında haber yok .

Krank 2: Yüksek Voltaj: Bu daha çok buna benziyor. Crank , Snakes on a Plane ile tam orada suçlu bir zevk ve daha fazlası için geri geliyor. 2009’da gösterime girecek olan çekimler önümüzdeki ay başlıyor ve Jason Statham Chev Chelios olarak geri dönüyor. Olması gerektiği gibi.

Işınlayıcı 3: Yine Statham. Bunu da yapıyor ve ön prodüksiyon aşamasında. Muhtemelen Crank 2’den direk buna geçecek.

Super Troopers 2: Kimsenin istemediği bir devam oyunu! Yaşasın! 2010’da bekliyoruz, henüz erken yazma aşamalarında olduğuna inanıyoruz.

Silent Hill 2: Sony, saçma ama popüler video oyunu uyarlamasını takip ediyor. 2010, mevcut planlanan çıkış tarihidir.

The Descent 2: The De2cent’in çalışma başlığına sahip olan bu filmi Neil Marshall’ın yönetmeyeceğini anlıyoruz . Jon Harris’in kamera arkasına geçmesiyle Baş Yapımcı olarak bağlı (ilk filmin yanı sıra daha yeni Stardust’un kurgusunu yaptı ).

The Grudge 3: Evet, gelecek yıl piyasaya sürülmek üzere şu anda ön üretim aşamasında. Muhtemelen bununla ilgili en korkunç şey bu olacak.

Buz Devri 3: 1 Temmuz 2009. Bir sonraki Buz Devri filmini kaçırmak istiyorsanız bu tarihten kaçınmanız gerekir . Umarım ikincisinden daha iyi olur… Ghost Rider 2: Geçen yıl sürpriz bir hit olan Marvel, Nic Cage çizgi roman filminin devamını geliştiriyor ve geçici olarak 2009’da piyasaya sürülmek üzere işaretlendi. Şu ana kadar hiçbir yönetmen bağlı değil.

Dokunulmazlar: Capone Rising: Brian De Palma’nın yirmi yıl öncesinin korkutan yasaklama gerilim filminin ön bölümü. De Palma kamera arkasına geri döndü ve proje şu anda ön prodüksiyon aşamasında. Thomas Crown Affair 2: Garip, bu. Bir devam filmi çekmeleri uzun zamanlarını aldı ve sonra bir başkasının filmini takip etmek için Paul Verhoeven’da taslak hazırlıyorlar. Pierce Brosnan geri dönüyor ve çekimler birazdan başlıyor. The People Under The Merdiven 2: Yine de Wes Craven’ın dahil olduğuna dair bir işaret yok ve bu yıl vizyona bile girebilir. Hımm. DVD’nin yuvası olacağına bahse gireriz.

Kaynak: https://1080pfilmizle.org/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu