Sponsorlu Bağlantılar

Fethiye Denize Sıfır Otel

 

Fethiye denize sıfır otel denildiğinde karşımıza en konforlu ve en güzel seçenek olarak The Bay Beach Club çıkmaktadır. Hem konumu hem de hizmet standartları açısından son derece etkili olan bu otel, doğa dostu bir konsepte sahiptir. Denize sıfır otel olarak ön olana çıkan Fethiye The Bay Beach Club; farklı tatil konseptini misafirleriyle buluşturmaktadır.

Özellikle Fethiye’de keyifli bir tatil fırsatını sizlerle buluşturma kabiliyetine sahip olan The Bay Beach Club yüzde yüz müşteri memnuniyetini gözeten bir otel olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Dalaman ile Fethiye karayolu üzerine konumlanan otelin, Sığla Ormanlarının bulunduğu Günlüklü Koyunda tam da aradığınız standartlarda bir hizmetin merkezinde yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Dalaman Havalimanına sadece 38 km mesafede yer alan The Bay Beach Club, aynı zamanda karayolu ulaşımı bakımından da pratik bir şekilde ulaşılabilir bir konumda yer aldığı bilinmektedir. Çevre dostu ve doğaya saygılı bir konsept geliştiren otelin, toplamda 300 bin m2’lik bir alan üzerinde etniklikler düzenlediğini ifade edebiliriz.

Fethiye Balayı Oteli

Mükemmel balayı destinasyonu, rahatlayabileceğiniz, gevşeyebileceğiniz ve harika bir tatilin keyfini çıkarabileceğiniz The Bay Beach Club mükemmel bir balayı deneyimini sizlerle buluşturmaktadır. Kendin olabileceğin ve başkalarının ne düşündüğü hakkında endişelenmeyeceğin bir yer aradığınız zaman bu otel mükemmel seçenekleri sizlerle buluşturacaktır. Böylece Fethiye balayı oteli denildiği zaman akla gelen en mantıklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Birçok çift için balayı, birlikte önemli zaman geçirdikleri ilk zamandır. İster yıllardır evli olun, ister yeni evli olun, gideceğiniz balayında yapılacak birçok romantik şey vardır. Özellikle Fethiye bu konuda oldukça iddialı bir konumda yer almaktadır. Dolayısıyla son zamanlarda Fethiye balayı otelleri konseptinin geniş kapsamlı bir şekilde karşımıza çıktığı bir bölge olarak ön plana çıkmaktadır. Fethiye The Bay Beach Club tam da bu kapsamda mükemmel bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fethiye The Bay Beach Club

Hem doğal bir güzelliğin ortasında hem de harika bir mimari yapıya sahip bir otelde tatil yapmak ister misiniz? Yanıtınız ‘’evetse’’ The Bay Beach Club mükemmel bir seçenek olarak karşınıza çıkacaktır. Göcek kent merkezinde 10 kilometre ve Fethiye kent merkezinde 17 kilometre mesafede yer alan bu otel, unutulmaz bir tatil deneyimini sizlerle buluşturmaktadır. Üstelik Fethiye The Bay Beach Club birbirinden güzel ve farklı etniklikleri konuklarıyla buluşturmak konusunda titiz bir çalışmaya imzasını atmaktadır.

Hemen Rezervasyon İçin:

Fethiye The Bay Beach Club Hotel

0252 424 09 73

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu