Gündem

Sürekli güncel iş fikirleri listesi!

İş fikirleri: Ülke ekonomik durumu ve TL hem küresel piyasada hem de iç pazarda çalkantılı bir döneme girmiş durumda. Dolayısıyla yeni iş fikirleri ile ek gelir elde etmek ve birazcık birikim yapmak gerçekten oldukça önemli bir duruma geldi. Dolar neredeyse 16 lira, Euro 17 derken çeyrek altın aldı başını çoktan gitti. Her etkinlik öncesinde gerilim müziği ile ne yapabileceğimizi düşünür duruma geldik.

Tabii bu durumda durmak yok, hayat akıp gidiyor ve iş fikirleri listelerine ihtiyacımız da büyüyor 🙂 Velhasıl bu yazımda sizlere yeni iş fikirleri listesi hazırladım. Bu iş fikirleri ile boş zamanlarınızı değerlendirerek bol kazançlar elde edebilirsiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sürekli güncel listemizdeki iş fikirlerine bir bakalım ve kendimize uygun işleri seçelim…

1. El işleri yapmak ve satmak
2. Pasta yapmak ve onları satmak
3. Çocuk bakıcılığı yapmak
4. Organik gıda satışı yapmak
5. Özel davetiye yapmak ve satmak
6. Evde iş veren firmalar ile anlaşmak ve çalışmak
7. Çeviri işi yapmak
8. Ahşap boyama yapmak
9. Freelancer çalışmak

Bu iş fikirleri listemizde sizlere benzersiz 9 tane iş tavsiyeleri verdik. Yukarıdaki listemiz Kurupara finans platformu katkılarıyla hazırlanmıştır, eğer daha fazla iş fikirleri listesine ihtiyacınız varsa Kurupara platformunu ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu