Gündem

Afyonkarahisar Kitap Fuarı’na ziyaretçi akını

AFYONKARAHİSAR – 31.05.2022 – HİBYA – Afyonkarahisar Valiliği himayesinde, Afyonkarahisar Belediyesi’nin destekleri ile bu yıl dördüncüsü düzenlenen Afyonkarahisar Kitap Fuarı, yoğun bir ilgiyle karşılaştı.

Afyonkarahisar’da kitap okuma alışkanlığının yaygınlaştırılması, aile içinde kitap sohbetlerinin artması amacıyla düzenlenen Afyonkarahisar Kitap Fuarı, açıldığı ilk günden itibaren yoğun bir ilgi görüyor. Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili  Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in yanı sıra çok sayıda kitapsever, fuarı ziyaret etti.

AFYON’UN GÜNDEMİ KİTAP

As Fuarcılık Proje Koordinatörü Tahsin Külcüoğlu yaptığı açıklamasında “Afyonkarahisar’da kitap fuarı için yola çıktığımızda, bugünleri görüyorduk. Her yıl artan bir ilgiyle karşılaşıyoruz. Her yıl çıtayı daha da yukarı çekiyoruz. Öğrencilerimiz, esnafımız, bilim insanlarımız, iş insanlarımız 4. Afyonkarahisar Kitap Fuarı’na gelerek kitap konusunda sohbet ediyorlar, aradıkları tüm kitapları fuarda buluyorlar. Fuar boyunca Afyonkarahisar’ın tek gündemi kitap olacak.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu