Otomatik Kapı

0
98

Otomatik Kapı

Zahmetsiz ve kullanımı kolay otomatik kapı Anlara sistemleri estetiğinizle tüm dekorlara uyumludur. Firma imajını sürekli yenileyen bu kapıların hareketi fotosele bağlıdır. Bu nedenle ısı kaybını minimuma indirir.

Özellikle giriş çıkışların yoğun olduğu alanlarda sessiz ve opsiyonel çalışma özelliği ile de tercih edilmektedir. Bu otomatik kapı çalışma sisteminde bazı detaylar bulunmaktadır. Bu detayları şu şekilde sıralayabiliriz;

Sistemin bu kısmı, kapının ana beynidir. Bu kapıların yönetim kısmında kullanılan bazı fonksiyonlar bulunmaktadır. En yaygın olanları arasında normal mod, yani açık ve kapalı işlev bulunur. Fotoselli sürgülü kapı gece modunda sürekli açık kalabilmesine rağmen, her zaman açık mod tercih edildiğinde kapı açılıp kapanamayacaktır. Kış modunda kanatlar yarıya kadar açılacaktır. Bu şekilde önemli miktarda ısı tasarrufu sağlanabilir. Örneğin; E100 kontrol panelli modellerde bilgisayara entegre edilebilen bu sistemler bu şekilde uzaktan kontrol edilebilmektedir. Otomatik kepenk Ankara ve kapılarda kontrol paneli, kapının ana gövdesinin iç kısmına karşılık gelen profilinde bulunur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here