Sponsorlu Bağlantılar

Davetiyelerde Kaliteli Ürün ve Ucuz Satış

Kendi alanındaki ilerleyişinden önce, bu sektöre ilk girişinde sadece kartpostal üretimi yapan marka, 1978 yılında Hızır Aydın tarafından kurulmuştur. Bugün Hızır Aydın’ın ismini yaşatmaya devam eden, ilk zamanlardan sonra da yolculuğunu 1984 yılında, ürün çeşitliliğini geliştirerek devam ettiren marka, aklınızdan geçebilecek birçok ürün üzerinde de çalışmıştır.

Çalışmaları kapsamında her daim gelişime ve dönemin şartlarına uyum sağlamaya yönelen, elde ettiği tecrübeyi hep daha da büyüterek aslında her adımı kendi için daha büyük atılmış bir adım haline getiren marka, kendi ismini de daha da büyütmeye devam etmektedir. Bu sayede de zaten hep, tercih edilen olarak bilinmektedir.

Davetiyelerinizde Size Özel Onlarca Farklı Tarz İmkanı!

Evlenme kararı aldıktan sonra her şeyin çok hızlı olup bittiğini görür ve yaşarız. Bu konuda da asıl yapmamız gereken, bir şeyler olup biterken zamanı ve paramızı kontrol edebilmektir. Çünkü çoğu zaman, her şeyi aynı anda var etmeye çalışırken, ortaya çıkan sonucun bizim isteklerimizde uzaktan yakından bir alakası olmadığını görürüz. İşte bu noktada İnci Davetiye yardımımıza koşmakta, bize istediğimiz tarzı sunmakla beraber uygun fiyat içerikleri ile de gelmektedir.

Elbette marka, üretim sırasında çeşitliliğe de önem verdiğinden aradığımız her tarza uygun Düğün davetiyesi  bulma imkanımız da bir hayli yüksektir. İster şık, ister renkli, isterseniz de sade bir davetiye seçmeniz tamamen sizin kararınıza bırakılmıştır.

Doğru Seçimler İçin İnci Davetiye Tercihi!

Davetiyeler için incelemelerinizi yaptıktan ve doğru kararları verdiğinizden emin olduktan sonra yapacağınız alışverişlerde güven duyabileceğiniz adreslerden biri de İnci Davetiye’dir çünkü ödeme sırasında kart bilgilerinizi de koruma altında tutmaktadır. Bu da bilgilerinize sadece sizin ulaşabilir olmanız konusunda bir kolaylıktır.

Ayrıca satın alma işleminden sonra da kargonuz en hızlı şekilde size teslim edilmektedir ve sizden kargo işlemi için de ücret talebinde de bulunulmamaktadır. Firma, ülkemizin dört bir yanında hizmet verdiği gibi aynı zamanda da yurt dışında da satış yapabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra elbette ilk önceliği de müşterilerinin rahatlığıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu