Ozelfizyoterapist.Net

0
258

Ozelfizyoterapist.Net

Vücudunun belirli bölgelerindeki hareket ve işlevsel kabiliyetlerini kullanamayan hastaları tedavi etmeye yardımcı olan tıbbi uzmanlık dalı fizyoterapi olarak adlandırılıyor. Özellikle felç, beyin hasarı, spor yaralanmaları ve kronik ağrı gibi hastalıkların tedavisi için fizyoterapistlere ihtiyaç duyuluyor.

Ozelfizyoterapist.net sitesinde, bulunduğunuz ilin lokasyonundaki fizyoterapistleri tespit ederek evde veya klinikte tedavinizi olabilirsiniz. Sitede birbirinden farklı deneyimlere sahip lisanslı fizyoterapistler bulunuyor.

Evde Fizik Tedavi Nasıl Uygulanıyor?

Evde fizik tedavi hizmetinden yararlanmak için öncelikle sitede bulunan arama sekmesine bulunduğunuz ili yamanız gerekiyor. Mesela, Gaziantep ilinde yaşıyorsanız Gaziantep fizyoterapist hizmeti veren uzmanlara ulaşabilirsiniz. Bunun için arama barına Gaziantep yazdıktan sonra arama işaretine tıklayarak ilgili fizyoterapistleri görüntüleyebilirsiniz.

Daha sonra sizin için uygun olan fizyoterapisti seçtikten sonra ücretsiz olarak randevu oluşturabilirsiniz. Randevunuzu oluşturduktan sonra belirlenen gün ve saatte fizyoterapistiniz tarafından evde tedavi hizmetini alabilirsiniz.

Klinikte Fizik Tedavi Nasıl Alınır?

Klinikte fizik tedavi almak için yine arama barını kullanarak bulunduğunuz bölgedeki fizyoterapistleri aramanız gerekiyor. Eğer Sakarya ilinde ikamet ediyorsanız, Sakarya fizyoterapist tedavisi uygulayan kişilerin bilgilerini araştırabilirsiniz. Özellikle klinikte tedavi görmek isteyen hastalar, kliniği olan fizyoterapistlere ulaşarak randevu almalıdır.

Hangi Tür Fizyoterapi Yöntemleri Kullanılıyor?

Sitede fiziksel rahatsızlıklarınıza çözüm olabilecek birçok farklı terapi yöntemi uygulanıyor. Manuel terapi, felç, nörolojik, ortopedik fizyoterapi, pediatrik fizyoterapi, protez fizyoterapisi, yaşlı fizyoterapisi ve pilates gibi tedavi çeşitleri vardır. Denizli yakınlarında bulunan hastalar, Denizli fizyoterapist hizmetlerinden yararlanmak için site üzerinden ilgili fizyoterapistlere ulaşabilir.

Fizyoterapist Ücretleri Ne Kadar?

Fizyoterapist ücretleri bulunduğunuz ile veya uygulanacak tedavi yöntemlerine göre değişiklik gösteriyor. Yani Kocaeli ilinde yaşayan bir hastanın ödeyeceği ücret, İzmir veya İstanbul gibi şehirlerden daha düşük olabilir. Büyük şehirlerde fiyatlar 200 TL ile 350 TL arasında değişiyor.

Site üzerinden Kocaeli fizyoterapist hizmeti veren kişilere ulaştıktan sonra, bulunduğunuz ilde terapi ücretlerinin ne kadar olduğunu fizyoterapistlerin profillerine bakarak öğrenebilirsiniz. Kocaeli ilinde fiyatlar genel olarak 150-300 TL aralığındadır. Kocaeli şehrinde de deneyimli ve lisanslı olan birçok fizyoterapist bulunuyor. Burada evde ya da klinikte tedavi alma seçeneği sizin isteğinize göre belirleniyor. Ödeme şekli nakit ve kredi kartı olarak yapılıyor. Ancak tedaviye başlanmadan önce hastalığınız değerlendirilmesi için yapılacak seans ücretsizdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here