Gözeller İnşaat, projelerinde son teknolojiyi kullanıyor

0
199

Gözeller İnşaat, projelerinde son teknolojiyi kullanıyor

Fevzi Gözel ve Adnan Gözel tarafından 22 yıl önce kurulan Gözeller İnşaat, sektöründe birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Bünyesindeki uzman deneyimli kadrosu, sahip olduğu bilgi birikimi, Konya’nın Karatay İlçesinde her türlü projelerini gerçekleştirebilecek düzeyde büyük bir tecrübe ve kapasiteye sahiptir.

Yılların verdiği bilgi birikim ve elde ettiği tecrübelerle, Konya inşaat ve Konya’da gayrimenkul sektöründe başarısına başarı eklemeye devam etmektedir.

Başlangıçtan teslime, tüm süreçlerde ve tüm adımlar öncelik durumuna göre planlayan Gözeller İnşaat, süreç içerisinde bir problem oluşmasını önüne geçmektedir.

Gözeller İnşaat, Konya’da İnşaat ve Konya’da gayrimenkul sektöründe profesyonel ekip ve ekipmanla inşaat sürecinde en kalitelisi ve teknolojik açıdan doğru sonuçları vermektedir.

Gücünü geçmişindeki tecrübelerden alan Gözeller İnşaat, kurulduğu günden bu güne,
kendine farklı bir ufuk çizgisi çizmekte ve tanımladığı değerlerden asla yüzünü çevirmemekte.

50’inin üzerinde projeyi hayata geçiren ve binlerce aileyi ev sahibi yapan Gözeller İnşaat, Konya’nın en büyük ve Türkiye’nin en başarılı inşaat firmaları arasında yerini aldı.

Konya’da İnşaat ve Konya’da Gayrimenkul alanında çok önemli projeleri hayata geçiren ve Gözeller İnşaat, hazırladığı kaliteli ve yaşama değer katan projeleriyle Konya’nın Karatay İlçesinde çevrenin değişmesinde oldukça önemli bir faktör haline geldi.

Gözeller İnşaat, sektörel anlamda dünyadaki gelişmelerle anında takip ediyor ve müşterilerine yenilikçi, yüksek kalitede dünya standartlarının üzerinde bir hizmet sunmak sunmaya devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here