Kitapora

0
81

Kitapora

Kitap okumanın ruhu aydınlatacağı mottosuyla yola çıkan Kitapora kitap okuma alışkanlığına sahip olan bireyler için online kitap satışı gerçekleştiriyor. %40’a varan indirim oranlarıyla satışa sunulan kitaplar hem kişilerin farklı dünyalarla tanışmasını sağlıyor hem de uygun fiyatlarıyla bütçeyi zorlamıyor.

Satışa Sunulan Kitap Türleri

Kitapların online satışla alıcılarına ulaşmasını sağlayan web sayfasında kitap tutkunlarına hitap edecek şekilde farklı kitap türleri yer alıyor. Bu sayede kitap almak isteyenler kitap kategorilerini inceleyerek istedikleri türlerdeki kitapların siparişini verebiliyorlar. Web sitesi aracılığıyla satın alınabilecek kitap türleri ise şunlardan oluşuyor; roman, ekonomi, başvuru, çocuk gelişimi, anı, araştırma, hobi, iletişim, polisiye, öykü ve çocuk kitapları oluyor.

Siteden Kitap Siparişi Vermek Kolay Mı?

Web sayfasında yer alan kitap türlerini inceleyerek alacakları kitapları belirleyen kişiler kolay bir şekilde siparişlerini verebiliyorlar. Bunun için kitabın seçilip sepete ekle butonunun tıklanması gerekiyor. Bu aşamanın ardından ise alışverişi tamamla butonu tıklanarak ödeme bilgileri girip alışveriş tamamlanıyor. Ayrıca online kitap satış mağazası kargo avantajı da sağlıyor. Site üzerinden 0 3 yaş çocuk kitapları ve diğer kitap türlerinde yapılan alışverişlerin tutarı 75 TL olduğunda kargo ücreti ödenmesine gerek kalmıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here