Uygun Fiyatlı Promosyon Ürünleri

0
227

Promosyon sektörü etkili olduğu kadar birçok firmanın da makul bütçelerine uygun ürünler sunmalıdır. Büyük rakamlar ayırabilen kurumsal firmaların yanı sıra orta ölçekli ve küçük sayılabilecek işletmeler de kurumsal ürünler ile müşterilerine verdikleri değeri ve yeni potansiyel müşterilerine ulaşmayı istemektedir. Bu nedenle sizin için bazı uygun fiyatlı promosyon ürünleri derledik.

Promosyonda Anahtarlık

Promosyon anahtarlık hemen her sektörün rahatlıkla müşterilerine dağıtabileceği ve herkesin kullanabileceği düzeyde ürünlerdir. Fiyat aralıkları da oldukça makuldür. Adet yükseldikçe bu makul fiyatlar birim fiyatına göre oldukça aşağılara çekilebilir. Üzerine renkli UV baskı promosyon anahtarlık plastik modellerde rahatlıkla uygulanır. Biraz daha kaliteli istenmesi halinde metal anahtarlıklar da bulunur ve üzerlerine lazer kazıma baskı yapılabilir.

Promosyon Kalem Ürünleri

Plastik kalem seçeneği makul fiyatları ile tercih edebileceğiniz promosyon ürünlerinin başında gelir diyebiliriz. Plastik kalemlerde birçok çeşit model ve renk bulunur. Üzerleri de UV renkli baskı için oldukça uygun alanlara sahiptir. Minimum 100 adet olarak basıma girer ve ortalama 1000 adet düşünüldüğünde oldukça iyi fiyatlar elde edebilirsiniz birim fiyatlarında. Biraz daha pahalı ve kalite istenmesi halinde promosyon kalem metal grubuna da sahiptir. Metal kalemlerde bu noktada düşünülebilir.

Farklı Uygun Fiyatlı Promosyon Ürünleri

Makul fiyatları ile düşünebileceğiniz oto kokusu çeşitleri olabilir. Bunlarda sektörünüze bağlıdır genelleme yapamayız tabi ki. Otomotiv sektöründe iseniz oto kokusu 1000 adet için çok uygun fiyatları ve koku seçenekleri ile sizi cezbedebilir. Pandemi günlerinde promosyon kolonya seçenekleri de özellikle 50cc baskılı modeller makul fiyatları ile çok etkili ve kullanışlı promosyon ürünü olarak sunabileceğiniz gruplardan biridir.

Uygun fiyatlı promosyon ürünlerinden bazılarını ve öne çıkanları sizin için bu yazımızda derledik diyebiliriz ancak bunların dışında tabiî ki yüzlerce farklı ürünlerde bulunmaktadır. Bu noktada sitemizi ve diğer ürünler hakkında bilgi için bizimle iletişime geçmenizde fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here