Kocaeli Web Geliştirme ve İnternet Sitesi

0
105
Kocaeli web tasarım ihtiyacınız mı var? En iyi Kocaeli web tasarım ajansı biziz. Kocaeli web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Kocaeli Web Geliştirme ve İnternet Sitesi

Oluşturduğum yüksek kaliteli web sitelerini düzgün iş ve hizmetler sunmaya odaklanarak, bu işe. HTML5, CSS3, jQuery, WordPress gibi en son web teknolojilerinde usta olmanın yanı sıra güçlü bir web tasarım geçmişine sahip olmak, web standartlarına uygun çekici web siteleri oluşturmamı sağlıyor. Web Tasarım , Geliştirme ve önde gelen İngiltere markaları için çok rekabetçi SEO projelerinde tam kapsamlı deneyim ile , doğru ellerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Kocaeli Web Geliştirme ve Tasarım Sürecimiz

Küçük, büyük tüm işletmeler için çağdaş dijital çözümler geliştiriyoruz.

Strateji

Doğru içerik stratejisine çok dikkat ederken, başarılı web siteleri oluşturmada, marka bilinci oluşturma ve mesajını tanımlamada başarılı oluyorum. Sonuç olarak, Kocaeli web siteleri tasarlıyorum yapıyorum

Tasarım

Dijital tasarım ve çevrimiçi pazarlamada arka plan ile , mesajınızı iletmek ve görsel olarak çekici hale getirmek ana hedefim ve odak noktam. Bunu söyledikten sonra, UX ve UI tasarımı artık tasarım sürecimin büyük bir parçası. En son standartlara bağlı kalarak web sitelerini işlevsel , duyarlı ve hafif hale getirmek her zaman ana önceliğimdir.

Teknoloji

Arka uç geliştirme ve bilgi mimarisindeki engin deneyimle tamamlanan deneyimli bir ön uç geliştirici olarak becerilerim her zaman günceldir. Ek olarak, uygun PHP , Ruby on Rails , Magento ve WordPress geliştiricileriyle ve diğer teknolojilerle günlük olarak yakın ilişkiler kuruyorum . Gerektiğinde teknoloji becerilerimi mükemmel bir şekilde geliştirirler. Son 8 yıldır seyahat, emlak, finans, BT, dijital ajanslar, ticaret, enerji, inşaat, medya, e-ticaret ve birkaç diğer sektör dahil olmak üzere 20’den fazla farklı sektöre yayılan tüm müşteriler için çalıştım. Hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimi öğrenmek için benimle iletişime geçmeniz yeterli.

Duyarlı Kocaeli Web Tasarımı

Çerçeve, web sitenizi bir arada tutan iskeledir. Bir web sitesi oluşturmak, ızgara tabanlı bir düzen ile başlar. Kaliteli tasarım isteyen ancak sınırlı bir bütçesi olan işletmeler için duyarlı bir çerçeve zamandan ve paradan tasarruf sağlayabilir. Duyarlı çerçeveler, kolayca korunabilen ve ayarlanabilen standart bir kodla oluşturulur, bu nedenle web sitenizi yeniden tasarlamanız gerektiğinde, tasarımcınızın her şeyi sıfırdan oluşturmasına gerek kalmaz. Duyarlı çerçevelerin test edilmesi kolaydır, minimum hata ayıklama gerektirir ve dosyalar yalnızca ihtiyacınız olanı kullanmanız için özelleştirilebilir. CSS ayrıca, web sitenize estetik açıdan çekici ve tüm modern cihazlarda iyi çalışan benzersiz bir görünüm kazandırmak için özelleştirilebilir.

Google Algoritmaları Uyumlu

Web sitenizin mobil varlığının Google sıralamalarında kullanıldığını biliyor muydunuz? İyi bir mobil varlık ve tutarlı kullanıcı deneyimi, görünürlüğünüzü artırır, böylece web siteniz arama sonuçlarında cihaz optimizasyonu için uyarlanmamış olanlardan önce görünür. Bu sizi rekabette bir adım öne çıkarır. Google algoritmalarının içeriğinizi bulmasını ve dizine eklemesini kolaylaştırmak için Google şunları önerir:
 • Aynı URL kümesini kullanma
 • Tüm cihazlarda aynı HTML’yi sunma
 • Görünümü yalnızca CSS kullanarak tüm cihazlara uyacak şekilde yapılandırma

Mobil Cihaz Uyumlu

Aramaların en yüksek yüzdesi mobil cihazlardan geliyor. Siteniz mobil uyumlu değilse, müşteri ve satışları kaybedersiniz. Web sitenizi Google dostu, tüm cihazlarda kullanımı kolay ve pratik olacak şekilde optimize edeceğim:
 1. Web sayfaları, cihaza uyacak şekilde otomatik olarak değiştirilir ve çok daha keyifli bir kullanıcı deneyimi yaratır
 2. Yakınlaştırmaya gerek kalmadan okunabilir, net metin
 3. Yatay kaydırmaya gerek yok
 4. Bağlantıları ve CTA düğmelerini kolayca tıklamak için yeterli alan
 5. Makul yükleme süreleri
Kocaeli Web Tasarım Hizmetleri

Responsive Web Tasarım

Duyarlı Kocaeli web tasarımı, daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlayacaktır. Erişilebilirlik, işlevsellik ve kullanım kolaylığı, tüm cihazlarda harika görünen optimize edilmiş bir tarama deneyimi için gereklidir. Tek bir URL kullanan kullanıcılar, etkileşimde bulunmayı, paylaşmayı ve bağlantı kurmayı daha kolay bulacaktır. İşletmeniz için bu, daha yüksek olası satışlar, satışlar ve dönüşümler anlamına gelir.

Kocaeli E Ticaret Web Tasarımı

E-ticaret pazarı günümüzde platformlarla dolup taşıyor ve bu da iş ihtiyaçlarınıza uygun doğru olanı bulmayı zorlaştırıyor. Bir E-ticaret platformunun kullanımı ve yönetimi kolay, estetik açıdan hoş ve işiniz büyüdükçe kolayca özellik ve işlev ekleme esnekliğine sahip olmalıdır. Sonuç olarak, kullanıcıya keyifli ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunmakla ilgilidir.

E Ticaret Geliştirme

Basit ve sorunsuz bir ödeme ile harika görünen bir arayüze sahip olmanın yanı sıra, mağazanız birinci sınıf bir alışveriş deneyimi için optimize edilmelidir. Önerilen ürünler, ilgili ürünler ve ürün filtreleme, müşterilerin tam olarak aradıklarını bulmalarına yardımcı olurken, size daha fazla satış fırsatı sunar. Mağazanız ne kadar kullanıcı dostu olursa, o kadar fazla güven oluşturursunuz. En popüler ve güvenilir platformlardan ikisi WooCommerce ve Magento’dur . Bir WordPress siteniz varsa, WooCommerce’den daha iyi olamazsınız: Çarpıcı, ancak kullanımı basit bir arayüz oluşturmak için WordPress ile sorunsuz bir şekilde entegre olan güçlü bir eklenti uzantısı. WooCommerce tamamen uyarlanabilir ve müşterilerin kullanması için bir zevk olan güzel ve ısmarlama bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza olanak tanır.

Magento Web Tasarımları

Esnekliği ve dünya çapındaki müşteriler için en güvenilir platformlardan biri olması nedeniyle sevilen Magento, sınırlı teknik bilgiye sahip olanlar için harikadır. Kocaeli web tasarım basit bir yönetici paneli sayesinde e-mağazanın güncellenmesi ve değiştirilmesi kolaydır ve bir yönetici arka ucundan birden fazla mağaza yönetilebilir. Magento ayrıca çok dilli bir web sitesi isteyenler için iyi bir seçimdir. Magento’nun zengin özelliklere sahip platformundan en iyi şekilde yararlanmanıza ve iş gereksinimlerinize mükemmel şekilde uyacak tamamen özelleştirilmiş duyarlı bir mağaza oluşturmanıza yardımcı olabilirim. Magento, her türlü işletmeye uyacak şekilde ölçeklenebilir, ancak tam olarak istediğinizi elde etme süreci karmaşık olabilir. Gönderen arka uç geliştirme kullanıcı dostu bir mağazanın ön ucu tasarımı, seni güncel tutacağız son uzantıları ve temalar ile platformda her şeyin sağlanması sorunsuz iken.

Kocaeli Web Geliştirme

Açılış sayfası, özel uygulama veya tam web sitesi olsun, web projenizde harika bir yatırım getirisi üzerinde sorunsuz bir deneyim sağlamak için çarpıcı tasarımı, özel olarak oluşturulmuş web uygulamalarını ve CMS tabanlı web sitelerini ziyaretçi merkezli UX ve içerikle birleştirir. Web tasarım ve geliştirme endüstrisinde serbest olarak çalışmak, en son teknoloji değişimleriyle sürekli olarak ilgilenmeme izin veriyor. Web tasarım ve geliştirmenin önümüzde parlak bir geleceği var. Beğen ya da beğenme, er ya da geç bunun bir parçası olacaksın.

Web Geliştirme Sürecimiz

Ön Uç Geliştirici

HTML5, CSS3, jQuery gibi ön uç teknolojilerine ve özellikle Bootstrap gibi duyarlı çerçevelere yoğun bir şekilde odaklanarak, en son web standartlarına uygun olarak çarpıcı web siteleri tasarlar, oluşturur ve geliştiririm. Güçlü tasarım geçmişi ve proje yönetimi deneyimi, teknik beceri setimi büyük ölçüde tamamlıyor.

Arka Uç Geliştirici

Uygun web siteleri oluşturmak her zaman benim tutkum olmuştur. Yıllar içinde, farklı programlama dillerinde uzmanlaşmış en iyi geliştiriciler ve serbest çalışanlarla çok iyi ilişkiler kurdum. Diğer arka uç odaklı teknolojilerin yanı sıra sertifikalı Magento, PHP ve WordPress geliştiricileriyle yakın çalışıyorum. Tam döngü geliştirme hizmetleri sunmamı sağlıyor. Tepeden Aşağıya Proje Yönetimi Hepsini bir araya getirmek, özellikle web endüstrisinin dışında olan biri için göz korkutucu bir görev olabilir. Tüm aşamalarda eksiksiz proje yönetimi sağlıyorum, web projenizin doğru ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Kocaeli Grafik Tasarım Hizmetleri

Daha iyi tasarım, kullanıcılara net, özlü, verimli ve çekici olan optimum bir dijital deneyim sunmak anlamına gelir. Yenilikçi dijital tasarım, tüm tasarım sürecini koordine etmek ve kolaylaştırmak için tasarım ilkeleri ve en son yazılım teknolojisinde beceri ve uzmanlık gerektirir. Tüm platformlarda tutarlılık sağlamak için eksiksiz bir dijital tasarım çözümü sunuyorum. Herhangi bir işletmenin temel amacı, müşterinin ihtiyaç ve isteklerine odaklanmalıdır. Ancak birçok işletme sahibi tarafsızlığını yitirmekte ve kişisel tercihlerinin ana amaca müdahale etmesine ve etkili bir pazarlama stratejisinin engellenmesine izin vermektedir. Kimse işinizi sizin kadar iyi bilemez . Ancak bir tasarımcı, pazarlama stratejilerinin en iyi kullanımını bilir. Birlikte çalışmak, nihai hedefi asla gözden kaçırmamanızı sağlayacaktır.
 • Çeşitli ödeme ağ geçitleri
 • Nakliye araçları
 • Pazarlama araçları
 • Güvenli çıkış
 • Basit faturalandırma
 • Kolay stok yönetimi
 • Ürün incelemeleri ve derecelendirmeleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here