DJ Alpaslan Duman: Farklı tarzda müzikler dinliyorum

0
114

DJ Alpaslan Duman: Farklı tarzda müzikler dinliyorum

Suudi Arabistan Tebük’de 1982 yılında doğan, henüz beş yaşındayken İstanbul’la tanışan DJ Alpaslan Duman müziğe olan ilgisinin tutkuya dönüşmesinde ailesi ve öğretmenlerinin desteğini unutmuyor.

Sosyal medya platformlarını kullanmayı seven ve 1,5 milyon takipçisiyle https://www.instagram.com/alpaslan_duman adresinden paylaşımlar yapan DJ Alpaslan Duman ‘’İnsanlarla iletişim içinde olmayı seviyorum ve pandeminin en zor kısmıysa başta çok uzun süre evde kalmaktı. Ama en büyük tutkum olan müzik benimleydi farklı kültürlere olan ilgim sayesinde farklı tarzda müzikler dinlemeye devam ettim.

Farklı tarzda dinlediğim müziklerse, müziklerim için farklı zemin oluşturmama yardımcı oluyor. Sonuçsa ortada son başarım -Özgür uçmalıyız-. ‘’ diyerek süreci değerlendirdi.

DJ Alpaslan Duman: Amacım para ya da şöhret değil

DJ Alpaslan Duman en büyük tutkusu olan müziğin hayatın her alanında olduğunu belirterek ‘’Müzik vazgeçilmezim ama müzikle ulaşmak istediğim amacım para ya da şöhret değil, Türk müziği adına birşeyler yapmak, geliştirmek… Üstelik müzikle uğraşırken sorunlarımdan uzaklaşıyor, duygularımı hissediyorum. Bazen eğlenirken bazen hüzünleniyorum, Özgür Uçmalıyız albümüm belki de bu yüzden çok dinlenenler arasında, içinde herşey var. Mutlu musun diye sorarsanız, gerçekten elde ettiğim başarıdan dolayı çok mutluyum. Başarımın kalıcı olması hatta artması içinde kendimi geliştirmeye ve değiştirmeye devam edeceğim.‘’ sözleriyle hissettiklerini paylaştı.

Müzik sever olarak müzik platformalarında ilk sırayı alan DJ Alpaslan Duman’a ait olan ‘’Özgür Uçmalıyız’’ albümüne ulaşmak ve hissettikleri paylaşarak kaliteli müzik dinlemek için verilen albüm linklerine giriş yaparak farklı bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

DJ Alpaslan Duman Albüm Linkleri

  • https://open.spotify.com/album/2vsiCrOspnpW3oRNa6EWab
  • https://music.apple.com/us/artist/dj-alpaslan-duman/1539326359
  • https://www.deezer.com/en/artist/112746882
  • https://tidal.com/browse/artist/22091711
  • https://www.amazon.co.uk/We-Have-Yo-Fly-Free/dp/B08NJKP6W9

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here