Windows 10 Pro Satın Al

0
202

Windows 10 Pro Satın Al

Windows, Türkiye ve tüm dünyada en çok kullanılan işletim sistemidir. ABD merkezli teknoloji firması Microsoft’un kodladığı görsel bir işletim sistemidir. Daha önce yazılı komut verilerek kullanılan MS-DOS’un yetersiz kalması nedeniyle üretimine ihtiyaç duyuldu. İlk versiyonu 1983 yılında yayınlanan Windows 1.0 versiyonudur. Bugüne kadarki zaman diliminde gelişerek ilerledi ve birçok versiyonu satışa sunuldu.

En güncel versiyonu Windows 10, Windows 10 satın al reklamı ile piyasaya sürüldü. 2015 yılından beri kullanılan işletim sistemi hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Geniş içeriği, muhteşem tasarımı ve ekstra özelliği ile milyonlarca kullanıcıya hitap ediyor. Kolay kullanımı ve etkileşimi artan ara yüzü ile diğer versiyonlara göre bir adım öndedir.

Windows 10 Kullanmanın Avantajları

Windows 10, hanesine her gün yeni kullanıcılar dâhil ediyor. Hiç Windows işletim sistemi kullanmamış bir insanın bile kolayca adapte olabileceği bir yazılımdır. İşletim sistemi içerisinde herhangi bir konunun araştırılması için arama çubuğu bulunur. Geçen süre zarfından Windows 10 yeni sürümleri ile kendini güncelledi. Windows 10 pro satın al etiketi ile popülaritesini arttırıyor.

Görsel tasarımındaki canlı kutucuklar kullanımını kolaylaştırıyor. Başlat menüsü yepyeni ve etkileşimli tasarımıyla kullanıcılarına göz kırpıyor. Önceki sürümlerde olan tam ekran zorunluluğu Windows 10’da yer almıyor. Eğlenceli vakit geçirilebilecek yeni aktiviteler de bulunur.

Sistem Geri Yükleme uygulaması önceki versiyonlara göre daha işlevseldir. Etkinleştirme sorunu Windows 10 lisans satın al uygulaması ile çözüme kavuştu.

Windows 10 Nasıl Temin Edilir?

Windows 10, windows serisinin piyasadaki en güncel sürümüdür. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefon, tablet ve diğer mobil cihazlar ile uyumlu çalışır. Cihazlarla birlikte yüklü olarak geliyor. Ancak eski versiyonları kullananlar için temin edilmesi gerekir. Temin etmenin birkaç farklı yolu mevcuttur. Eski versiyon kullananlar upgrade özelliğiyle işletim sistemini Windows 10’a yükseltebilir.

Diğer yol Microsoft’un resmi sitesinden deneme sürümü indirilir ve belirli süreli kullanılır. En iyi çözüm yolu ise Microsoft’un web adresinden direk satın almadır. Satın alma işleminde orijinal lisansı ile birlikte tüm kullanım hakları elde edilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here