Pera Tiny House – Tiny House Türkiye Modelleri Fiyatları

0
321

Tiny house ile yepyeni bir yaşam tarzına bir anda dahil oluyorsunuz. Sayısız konaklama seçeneklerinden her birini tercih ederek yürüyen evlerde tatilin, huzurun, doğanın ve sahillerin keyfini fazlasıyla sürüyorsunuz. Güven içerisinde yaşam imkânı sunan bodrum tiny house modelleri, maksimum korunaklı iç ve dış cephesi ile kullanıcı memnuniyetini kazanmaya geliyor. Sadece bodrum sınırları içerisinde değil, dilediğiniz her bir noktada doyasıya zaman geçirebilir ve bu tekerlekli evlerde sevdikleriniz ile kalabilirsiniz.

Sizler için her bir detayı tüm süreçleri ile tek tek düşünülmüş durumda. Evlerinizin en temel eşyalarını bu özel yapılar içerisinde bulabilirsiniz. Farklı coğrafyaların farklı çevre koşullarına uygun biçimde tüm tasarımlar bir bir hayata geçiriliyor. Seveceğiniz her bir tiny house, farklı renkleri ve özellikleri ile beğeninizi kazanmaya yetecek türden. Deneyimli iç mimar arkadaşlarımız gibi işin temelini oluşturmakta olan mühendisler ile bir araya gelinerek en yenilikçi tiny house ev seçenekleri hayata geçiriliyor.

Tiny House Yapımı
Tiny house yapımı konusunda araştırma yapmakta olan kişiler arasında bulunuyorsanız, firmamız sizler için en özel çözümleri bir arada sunabilmektedir. İşini şansa bırakmak istemeyenler için özel olarak tasarlanan her bir model, incelikle düşünülmektedir. Minimal evler olarak diğer bir isimle adlandırılmaktadır. Bu sebeple 20 ile 50 metrekareyi aşmayacak bir genişliğe sahiptir. Seçeneler siz değerli dostlarımıza sunulurken en başta ihtiyaçlarınız bilinmek istenmektedir. Uzun yıllar sorunsuz kullanım için aile bireylerinizin sayısı da göz önünde bulundurularak gerekli tavsiyeler veriliyor.

Firmaya https://peratinyhouse.com linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here