Kağıthane Veteriner

0
140

Kağıthane Veteriner

Vetclass veteriner kliniği 2020 yılından beri kuş, kedi ve köpek gibi canlıların tedavi edilmesi amacıyla hizmet veriyor. Kağıthane veteriner klinikleri arasında bulunan klinikte minik canların en kısa sürede sağlık bulmaları sağlanmaya çalışılıyor. Klinikte canlı türleri için tedaviler uzman hekim Ahmet Salih Irmak tarafından yapılıyor.

Hayvanlara Özel Ekipmanlarla Veterinerlik Hizmetleri

Seyrantepe veteriner kliniği hayvan türlerine özel olarak geliştirilmiş ekipmanları kullanarak tedavi hizmetlerini yürütüyor. Bu sayede sağlık sorunu olan hayvanlar en iyi şekilde tedavi edilmiş oluyor. Teknolojik ve kaliteli ekipmanlarla tedavi veren kliniğin evcil hayvanlar için sunduğu hizmetler arasında aşılama, muayene, ameliyat ve mikro çip uygulamaları bulunuyor. Klinikte göz, cilt, diş, beyin, iç hastalıkları, doğum ve kalp hastalıkları için muayene ve tedavi hizmetleri sunuluyor.

Klinikte Hizmet Sunulan Canlı Türleri

Uzman hekim tarafından sunulan veteriner hizmetleri kedi, kuş, köpek ve egzotik canlılar için veriliyor. Kuş veterineri arayanlar Kağıthane’de bulunan Vetclass kliniğine ulaşarak kuşlarının tedavi edilmesini sağlayabiliyorlar. Aynı şekilde diğer hayvanlar içinde ihtiyaç duyduklarında veterinere ulaşarak tedavinin gerçekleşmesini sağlayabiliyorlar. Klinik 7 gün boyunca hizmet veriyor ve acil durumlarda 7/24 hizmet alınabiliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here