Siber Güvenlik Zayıflık Yönetimi

0
119

Siber Güvenlik Zayıflık Yönetimi

Kullandığınız bilişim alt yapısının kötü yazılımlı bir saldırgan veya farklı zarar olasılığı olan etmenler tarafından zarar görmesi önlem alınmadığında oldukça zarar veren bir senaryodur. Firma olarak siber güvenlik zayıflık yönetimi konusunda hizmet veriyorlar. En sık yapılan hata olan uzun aralıklarla risk kontrolünü devre dışı bırakarak sürekli kontrol ve önlem anlayışını uyguluyorlar.

Neden Siber Güvenlik Önemlidir?

Almış olduğunuz sürekli siber güvenlik analizi sayesinde risk ve tehditlerin önceden tespit edilmesini sağlıyorlar. Uyguladıkları analiz yöntemleri sonucunda raporlama ve anlık durumlar için bilgilendirmelerde bulunuyorlar. Bu sayede bilişim alt yapısının güvende olması sağlanır.

Riske Atmayın

Sertifikalı şekilde sürekli penetrasyon testi yapıyorlar. Bir başka ifade ile similasyonlar sayesinde sürekli sisteminizi tehdit, saldırı anlarına göre deneyerek açıklarını tespit ediyorlar. Maliyetlerin ortaya çıkması, verilerinizin kaybolması ve imajınızın olumsuz etkilenmesi gibi olasılıkları da ortadan kaldırıyorlar.

Risk Her Zaman Büyüktür

Farkında olmadığınız veya ansızın bilişim alt yapınıza zarar verme durumu olan faktörlerin siber güvenlik risk hesaplama sistemleri ile hesaplamalarını yaparak çözüm önerileri ile birlikte raporluyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here