Marka İzleme Yazılımı

0
108

Marka İzleme Yazılımı

Marka izleme yazılımı, markaların hukuki zemindeki haklarının savunulması ve olumsuz nitelikteki bazı girişimleri önüne geçilmesi adına tasarlanmıştır. Bu sistem ile hemen her marka kendisine benzer şekilde bir yapıyla oluşturulmuş diğer markaları tespit edebilir.

Daima aktif ve etkin şekilde çalışan bir sistem olduğu için bu yazılım her zaman bir araştırma ve inceleme süreci içerisinde bulunur. Bu sitede marka izleme kapsamında bir yazılım desteği girişimcilere sunuluyor.

Marka izleme konusunda bir desteğin alınması her zaman uzun vadede oluşabilecek istenmeyen sorunların önüne geçilmesine yardımcı oluyor. Bu firma kurumsal kapsamda ihtiyaç olan destekleri danışanlarına verebiliyor. Sitedeki mail adresi veya iletişim numarası ile yetkililerle kolayca temasa geçilebiliyor. Sonrasında gerekli şekilde bir koruma sistemi devreye alınıyor.

Marka İzleme Yazılımı Algoritması 

Marka izleme işlemlerinde oldukça güçlü bir algoritma kullanılıyor ve olumsuz oluşumlar takibe alınıyor. Vebiz Smart Search ismi verilen bu algoritma benzer şekilde oluşturulan diğer markaları tespit edip onların tescilinin engellenmesini sağlıyor. Firmanın raporlama hizmetleriyle bu durum gerçekleşiyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here